Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
[QUOTE = "The Wild Boy, post: 8909628, član: 96760"]
Dečki, jer nemam se nigde pitati da li itko zna gdje bih mogao pronaći električni krug / blok dijagram ili dijagram. Riječ je o LG OLED TV-u, tačnije OLED65C9PUA.
Radim projekat nakon praktične nastave, i to je od mene traženo:
Прегледај го приврзокот 243997
Pitao sam LG u Chat-u za podršku, a oni mi nisu hteli da ga daju.
Tako da mi ne treba običan korisnički priručnik, ali ovako nešto:
[spojler]
Прегледај го приврзокот 243998
[spojler]

Ako nađete nekoga za taj model ili otprilike sličan model (iz te serije, ali bilo bi još bolje za taj određeni model), neka piše ili ovdje ili u PP, bit ću vam vrlo zahvalan. [/ Spoiler] [/ spoiler]
[/ QUOTE]
Nerazumem sta tebi zapravo treba sema mreze ovog tva oled ili kopletna shema mreze tikona i maticne ploce .....imao sam negde sajt tv shema ako ga nadzem saljem ti
Автоматски споено мислење:

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/hitno-obavestenje-svim-korisnicima-interneta-2020-04-09
HITNO SVIMA !!!! Molimo sve korisnike na Internetu da prezentaciju Pover Point-a koja bude distribuirana na mreži pod naslovima "Das Leben ist vunderschon", "Život je lep", "La vida es bella" / život je lep /. Ni u kojem slučaju ne otvarajte i uklanjajte odmah! Kada otvorite ovu poruku, pojavljuje se tekst „prekasno je sada vaš život više nije lep“, „Već je kasno život vam nije lep“, „Ahora es tarde, su vida no es mas bella“. Nakon toga svi podaci sa računara nestaju i osoba koja vam je poslala e-poštu dobija pristup svim vašim podacima, lozinkama, informacijama. Ovo je najnoviji virus koji se širi od subote uveče. Nijedan antivirusni program ne može da ga uništi. Haker pod nazivom „Vlasnik života“ lansirao ga je sa željom da uništi što više računara. Pošalj…
Koristite 360 total securiti kinez ubica antivirus ...inace oba i eset nod 32 koristim prezadovojan sam
Автоматски споено мислење:

Adobro je sto ima dobrih ljudi da nas upozore na bednike koje treba unisitit ........
 
Последно уредено:

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
[QUOTE = "The Wild Boy, post: 8909628, član: 96760"]
Dečki, jer nemam se nigde pitati da li itko zna gdje bih mogao pronaći električni krug / blok dijagram ili dijagram. Riječ je o LG OLED TV-u, tačnije OLED65C9PUA.
Radim projekat nakon praktične nastave, i to je od mene traženo:
Прегледај го приврзокот 243997
Pitao sam LG u Chat-u za podršku, a oni mi nisu hteli da ga daju.
Tako da mi ne treba običan korisnički priručnik, ali ovako nešto:
[spojler]
Прегледај го приврзокот 243998
[spojler]

Ako nađete nekoga za taj model ili otprilike sličan model (iz te serije, ali bilo bi još bolje za taj određeni model), neka piše ili ovdje ili u PP, bit ću vam vrlo zahvalan. [/ Spoiler] [/ spoiler]
[/ QUOTE]
Nerazumem sta tebi zapravo treba sema mreze ovog tva oled ili kopletna shema mreze tikona i maticne ploce .....imao sam negde sajt tv shema ako ga nadzem saljem ti
Автоматски споено мислење:


Koristite 360 total securiti kinez ubica antivirus ...inace oba i eset nod 32 koristim prezadovojan sam
Автоматски споено мислење:

Adobro je sto ima dobrih ljudi da nas upozore na bednike koje treba unisitit ........
Се што ке најдеш што е поврзано во врска со шемите за тој телевизор праќај, a ostalo ja cu da sredim.
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Reci mi konkretno sta ti se desava sa tim tv oled lg imas stenbaj lampica svetli nece da upali ili normalno pali nema slike ili ti je mreza crkla
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
Reci mi konkretno sta ti se desava sa tim tv oled lg imas stenbaj lampica svetli nece da upali ili normalno pali nema slike ili ti je mreza crkla
Ne, nemam ja OLED TV, nego treba mi za projekat u skolo.
Ајде побрзај и најди таму, да гледам до утре да го завршам проектот за во школо.
Ќе ти бидам многу благодарен ако ми помогнеш.
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
678
Поени од реакции
529
pozdrav
Автоматски споено мислење:

zdravo mozel jedna lista sa exyu pod m3u fala
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
I dok čekam bilo kakav glas,
Sjedim u kutu ko dresiran pas,
Pogled mi pognut, pogled mi stran,
Znam da djelujem umoran.

Al' dalje čekam, nada mi živi
Za mene svi su pošteni i krivi,
Ti si sva čežnja, sva patnja svijeta
Ko cvijet što miriše, ali ne cvjeta!

I past ću opet, neću se dići
Nećeš mi prići, nećeš ni stići,
Jer tko si da me poslije svega hladna gledaš,
Ne dam taj luksuz jer ni ti meni ne daš...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
13173980_1686933804899839_1536978027947362960_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom