Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
dal neko zna koje ovaj kreten, sve je napadao nase i objavljivo kaze sa sebe kao neki programem ! smrad.png
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Dragi prijatelji, molba... zna li neko sta je sa portalom http://51.38.118.173:7070/, ne odaziva se, promena parametara ili...?
Posto nekima smeta, samo da izmenim post... Eto.. Kao da je neki server.. Covek pitao sta je sa portalom, ja mu ostavio dns portala, al dobro, kako hocete.

P.S. Od sada, pa na dalje, kao i ranije, pomoc iskljucivo preko pm.

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
pozdrav svima i dobar dan !!! ako ima nekog PLEX acaund ili meni povrziti bicu puno zahvalan svima
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Posto nekima smeta, samo da izmenim post... Eto.. Kao da je neki server.. Covek pitao sta je sa portalom, ja mu ostavio dns portala, al dobro, kako hocete.

P.S. Od sada, pa na dalje, kao i ranije, pomoc iskljucivo preko pm.

Pozdrav
Ja sam mislio "uopste" a ne na tebe licno.Neki nisu u mogucnosti da se sami obezbjede pa je u njihovom interesu sto manje javnog postavljanja servera i mac adresa.Na stbemu je skoro nemoguca misija odgledati film bez problema,bas zbog tog silovanja.Hvala Bogu pa ima jos par koji nisu osvanuli kod Sultana ili ovde i super rade :) Samo mi cudno da je svima lakse postaviti pitanje"sta je sa ovim serverom" a svi moguci programi za provjeru adresa se mogu bas ovde na Kajgani naci:unsure:
Lijepo cucnes,nadjes novu adresu,usutis se i gledas:icon_mrgr:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.959
Поени од реакции
1.234
Mozebi ne e temata za tuka ama Total e vo igra, moze li nekoj koj ima linija da potvrdi dali raboti.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom