Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 октомври 2019
Мислења
75
Поени од реакции
24
gresite puno prvo ja neobjavljujem liste koje dobije sa foruma ja to za sebe cuvam gospodo a u ostalom provjerite te liste jesul vase ja imam izvor odakle skidam i dobivam liste i mecem u svoju grupu to je cula kazala gresite pozdrav
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
nismose razumjeli radi ali neradi u stb emulatoru.a radi u pleyer sf vip.a ja gledam tv preko android boxsa gdje imam stb emu instaliran.veliki poz.
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
nista jarane.ovdjese nemoze komentarisat.oticu sa foruma akosam dosadan i poz svima
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
I mene ne mi kojznae sto ova pleerive za windows,za proverka ajde moze ,Ali za gledanje nikako,se digna prasina ogromna okolu ova se zloupotrebija I site go koristat,ne znam zosto,ako Izleze deka poveketo luge gledaat na niv izleguva deka se raboti za prestiz,jas imam ova ili ona,a na so gledam,na PC,izleguva deka mnogu malku luge so imaat listi ustvari ne gledaat,samo se falat I unistuvaat,mozebi I ne trebase da vidat bel den ovie pleeri.
Pozzz I sekoe dobro

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
OK razumijem ovakav stav i nemogu da nekazem da nisi u pravu jer svi mi imamo razlicite mogucnosti.
Licno najvise volim mogucnost da "bacim" stream sa laptopa na TV bezzicno koristeci ssa SF playerom.
Da nebi bilo tako da reklamiram SF player oni koji ga nisu probali ja ga preporucujem.
Budimo zadovoljni sa tim da mozemo da biramo player koji nam odgovara.
O ukusima se ne raspravlja zar ne.
Ugodan ostatak veceri uz gledanje iptv i budite mi dobrog zdravlja..najvaznije od svega
 

otkacen

Top-notch Сasual Dating Actual Girls
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
МТВ 5 почна со работа потребно е само прескенирање на боксовите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom