Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
I ti verujes da je tako da su doktori pristali da rade bez zastitnih stedstava
Ja radim u medicini ja sigurno u ovoj situaciji nikad ama bas nikad pa makar umro od gladi ne bi radio bez zastite a pretpostavljam ni ti nit bilo ko drugi
Sta ti lekari su toliko humani da bi radili bez zastite ma hajte ljudi ne verujte u sve zivo.Ima lekara koji su zarazeni kao i svuda u svetu al ne zbog nedostatka opreme nego , nisu znali da je pacijent napr zarazen ima svakakvih razloga al da neko zna da leci pacijenta od corone i pristane bez zastite da mu pridje to ima samo u filmovima u realnom zivotu tesko
nisam mislio tu na licnu zastitu, nego su pricali o respiratorima ponajvise, tu im je problem veliki ..
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
I ti verujes da je tako da su doktori pristali da rade bez zastitnih stedstava
Ja radim u medicini ja sigurno u ovoj situaciji nikad ama bas nikad pa makar umro od gladi ne bi radio bez zastite a pretpostavljam ni ti nit bilo ko drugi
Sta ti lekari su toliko humani da bi radili bez zastite ma hajte ljudi ne verujte u sve zivo.Ima lekara koji su zarazeni kao i svuda u svetu al ne zbog nedostatka opreme nego , nisu znali da je pacijent napr zarazen ima svakakvih razloga al da neko zna da leci pacijenta od corone i pristane bez zastite da mu pridje to ima samo u filmovima u realnom zivotu tesko
U principu ne volim politicare,ali skidam kapu Vucicu sta sve trpi od tzv. novinara.Ja bi sinoc barem troje izlupao mikrofonom po glavi.Ono je stoka odvratna kad koriste ovu situaciju za necije interese!!:mad:
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
A jesi siguran da su oni objektivni
Pratim ta dva kanala kao i ove rezimske
N1 nema ama bas sekundu vremena a da ne govori protiv Vucica svaki njihov gost komentar njihov to samo Vucic ovo Vucic ono tako da bas i nisam toliko siguran da su bas neki objektivni standard
najgora televizija...a i ovaj sto trazi je djilasovac....jgo...
Автоматски споено мислење:

Pre neki dan mislio sam da se ljudi zezaju za univerzalni config za OB ;)
Al danas sam se uverio da su bili totalno u pravo!

:oeoeoe:

P.S.
NIKAD NIJE KASNO!!!
hahaha..univerzalni..nemenjas nista......
Автоматски споено мислење:

Ma nema u Srbiji istinskog i realnog novinarstva.Ovi rezimski normalno sve najbolje o rezimu , ovi pro opozicioni normalno protiv rezima
Samo jedna mala digresija
Kada bi kojim slucajem N1 dobio nacionalnu frekvenciju sta mislite dal bi i dalje radio kao sto sada radi?
Ja mislim da bi im Predsednik bio najomiljenija licnost.
Tako da kako se god okrene novac ( zarada) je u pitanju.
tako je...uvek bilo i bice....
 
Последно уредено:

kockalone1234

Premier Сasual Dating - Verified Women
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
Ne treba nam generator treba nam mac config.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
sinoc gledam konferenciju za "novinare" iz bele kuce .. kaze tremp da ce celokupni tretman obolelih od virusa biti free... a njih je zahvatilo bas nespremne .. tolike pare imaju.. a nemaju osnovne medicinske opreme...
Nemaju oni para vec stampaju kad im zatreba, jbg moze im se.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom