Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ljudi, sve konfige za korisničke račune za raznorazne stvari sam kupio i platio i isti se nigdje ne mogu naci besplatno vec iskljucivo u vip i placenim sekcijama bjelosvjetskih hack foruma tako da mi ne postavljajte pitanja da dijelim te konfiguracije , ne zbog toga što sam ja to platio već zbog toga ako bi se počelo tako javno dijeliti onda ne bi vrijedilo ničemu tako da to NE DIJELIM !

Isto tako za liste , ne mogu stići svakom odgovoriti , neko je tu napisao već da se liste traže javno na public ..
Evo ja predlažem da onaj ko da listu onom ko je zatraži javno samo stavi like na taj zahtjev i time da do znanja svima da je poslao listu.
Uvijek će neko poslati brzo kad zatražiš javno .
Nije istina ja sam ih isto tamo nabavio za te stvari al one javne bolje rade,recimo za nord 5000 komada nasao za ott pleyer 3500 ulaza nasao sa javnim confing,za ove erotske brdo ima bitna ti combo e to sam dobio u jednom vipu sa njom se sve zivo nade univerzalna preko 2 milijona email pass.Za OB ima isto javno ali za storm su super javni brdo confinga
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nije istina ja sam ih isto tamo nabavio za te stvari al one javne bolje rade,recimo za nord 5000 komada nasao za ott pleyer 3500 ulaza nasao sa javnim confing,za ove erotske brdo ima bitna ti combo e to sam dobio u jednom vipu sa njom se sve zivo nade univerzalna preko 2 milijona email pass.Za OB ima isto javno ali za storm su super javni brdo confinga
Super, pa kad je javno onda nije problem i podijeliti raji .. aj posalji taj kombo od 2 miliona email pass . ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Samo na Sahbaz plejeru radi
i stb radi
Автоматски споено мислење:

Super, pa kad je javno onda nije problem i podijeliti raji .. aj posalji taj kombo od 2 miliona email pass . ;)
na nuletu imajus sve na taci
Автоматски споено мислење:

Super, pa kad je javno onda nije problem i podijeliti raji .. aj posalji taj kombo od 2 miliona email pass . ;)
carmelo.marco.sciuto@alice.it:granata77
Config by xxx
================
gumencsuk@i.ua:brysit93
Config by xxxi
i tako 3500 kom za sad:D
 
Последно уредено:
Член од
27 јануари 2018
Мислења
40
Поени од реакции
12
Да, адресе, наставци или ти оно што иде после ип и порта.. :)
Нпр. <channel id="2be.be">1:0:19:320C:45F:35:C00000:0:0:0:</channel> <!-- 2BE -->
Ima tu na kajgani txt datoteka pogledaj unazad negde krajem januara neznam tacno kada
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
daj , sta se foliras .. ti i tvoj kombo ..evo od 2,8 milona

 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Meni malo dosadio IPTV pa ajde rekoh da se zezam sa nekim konfizima drugim koje sam nabavio ali nisam koristio , između ostalog konfizi za xxx cam , i hajde nadjem ti ja neke naloge , u jednog 400 dolara na računu. Kontam vidi ovog meraklije što dolare rasipa svaka mu dala :D

Aj rekoh samo ću poviriti i ja ,neću čoeka bacat na glavu kad je tako voli onomonu ... ma isti je ko ja . :D

Rekoh ženi sinoć oko 23 h aj ti lezi , zagrij krevet doći ću ja ... :D

I ulogiram ti se ja kad tamo pravi harem , šta da vam pričam , to svih vrsta i rasa , volj´ ti crnkinja, volj´ ti kineskinja , mulatkinja, plavuša , pa onih što im je neko krivotvorio lične dokumente pa napisao da imaju 18 , a Boga mi mnogo sumnjivo mlade.
I upade ti meni u oči neka gara , ono tip Kim Kardashian , i hajde rekoh da prozborim koju sa njom ..
Rekoh dobar veče , a ona meni hello honey ..
Kažem ja njoj , de se ti okreni hani i pokaži to prkno ...kaže ona meni 5 dolara , imaš dugme tu lijevo... :D

Kontam čuj 5 dolara da mi prkno pokaže al kako je s tudjim k.... lako gloginje mlatit , a i ko kad je šejtan to žemsko uprem u dugme , ........žalosna ti nije majka kad se okrenu i poče se skidat i twerkovat ..to baca dupe po metar lijevo i desno iz jednog poteza :D

gledam desno nešto odbrojava od 5:00 unatrag ...skontah imaš dadoxy da pariš oči 5 minuta te trči po naočale odmah ...taman se ufuro kad vidim onaj countdown negdje na 0:45 , zakleo bi se da me prevarila i ukrala koju sekundu al ko će gledat tajmer pored nje onake...

Isteče mi vrijeme , kažem ja de bona još malo ..sad sam ti rekoh ni na nebu ni na zemlji , kaže ona 8 dolara i opet ono iskoči da pritisnem , a ja opet ko omanđijan kliknu ko kockar manju ili veću ...ko kad se nisam znojio za njih. :D
Poče mala vrtit, a ja se sjetih da sam zaboravio VPN uključit, te brže bolje gasi , a i žena zove pa sam ljudi evo vazdan u strahu kad će policija na vrata , ako me ne bude ovih dana znajte braćo da sam u ćorci :D :D :D
ma nista ne brini za parenje ociju se ne ide u corku... bilo bi mnogo gore da te zena nafatala da gledas to, hahhaha...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
carmelo.marco.sciuto@alice.it:granata77
Config by xxx
================
gumencsuk@i.ua:brysit93
Config by xxxi
i tako 3500 kom za sad:D
a imas li konfig za viagru ? :D
[/QUOTE]
imam magnezij klorid eto tii:D:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom