Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Pozdrav ako moze pomoc koji open bullet ocitava lolix config.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Pozdrav..jel moze device sn od prezivetibeograd..
kad krenes na more obavezno prodji kroz metkovic i vidjeces uz cestu ljudi prodavaju voce raslahdjene lubenice rakiju travarusu i sve hladjeno direktno iz neretve ko to nije dozivio nije ni zivio .i tako ces lakse prezivjeti beograd
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
kad krenes na more obavezno prodji kroz metkovic i vidjeces uz cestu ljudi prodavaju voce raslahdjene lubenice rakiju travarusu i sve hladjeno direktno iz neretve ko to nije dozivio nije ni zivio .i tako ces lakse prezivjeti beograd
jes vala, koji je to merak, dzabe pare i sve ostalo jer ima stvari koje se ne kupuju
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Meni malo dosadio IPTV pa ajde rekoh da se zezam sa nekim konfizima drugim koje sam nabavio ali nisam koristio , između ostalog konfizi za xxx cam , i hajde nadjem ti ja neke naloge , u jednog 400 dolara na računu. Kontam vidi ovog meraklije što dolare rasipa svaka mu dala :D

Aj rekoh samo ću poviriti i ja ,neću čoeka bacat na glavu kad je tako voli onomonu ... ma isti je ko ja . :D

Rekoh ženi sinoć oko 23 h aj ti lezi , zagrij krevet doći ću ja ... :D

I ulogiram ti se ja kad tamo pravi harem , šta da vam pričam , to svih vrsta i rasa , volj´ ti crnkinja, volj´ ti kineskinja , mulatkinja, plavuša , pa onih što im je neko krivotvorio lične dokumente pa napisao da imaju 18 , a Boga mi mnogo sumnjivo mlade.
I upade ti meni u oči neka gara , ono tip Kim Kardashian , i hajde rekoh da prozborim koju sa njom ..
Rekoh dobar veče , a ona meni hello honey ..
Kažem ja njoj , de se ti okreni hani i pokaži to prkno ...kaže ona meni 5 dolara , imaš dugme tu lijevo... :D

Kontam čuj 5 dolara da mi prkno pokaže al kako je s tudjim k.... lako gloginje mlatit , a i ko kad je šejtan to žemsko uprem u dugme , ........žalosna ti nije majka kad se okrenu i poče se skidat i twerkovat ..to baca dupe po metar lijevo i desno iz jednog poteza :D

gledam desno nešto odbrojava od 5:00 unatrag ...skontah imaš dadoxy da pariš oči 5 minuta te trči po naočale odmah ...taman se ufuro kad vidim onaj countdown negdje na 0:45 , zakleo bi se da me prevarila i ukrala koju sekundu al ko će gledat tajmer pored nje onake...

Isteče mi vrijeme , kažem ja de bona još malo ..sad sam ti rekoh ni na nebu ni na zemlji , kaže ona 8 dolara i opet ono iskoči da pritisnem , a ja opet ko omanđijan kliknu ko kockar manju ili veću ...ko kad se nisam znojio za njih. :D
Poče mala vrtit, a ja se sjetih da sam zaboravio VPN uključit, te brže bolje gasi , a i žena zove pa sam ljudi evo vazdan u strahu kad će policija na vrata , ako me ne bude ovih dana znajte braćo da sam u ćorci :D :D :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
kad krenes na more obavezno prodji kroz metkovic i vidjeces uz cestu ljudi prodavaju voce raslahdjene lubenice rakiju travarusu i sve hladjeno direktno iz neretve ko to nije dozivio nije ni zivio .i tako ces lakse prezivjeti beograd
E tu nema kvadratnog metra gdje Dadoxy nije stao u zadnjih 20 godina :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom