Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 ноември 2017
Мислења
94
Поени од реакции
61
Pozz svima,
Ako ima netko Nord VPN aktivaciju za podjeliti u inbox ?
ako ne sve u redu :)
Hvala (y) i cuvajte se
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Поздрав свима. Ако би неко био рад да пусти приватну поруку са наставцима за дреам бокс, а може и овде, како вам воља.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ovo ti je pravi prijedlog, da se ujedno izbjegne slanje više listi i MAC-ova te bespotrebno 'Imaš PP' i sl.
Mislim da je to pravi način ...čovjek nešto zatraži , ako mu neko ispuni stavi lajk samo na to i da do znanja time ostalim da je zahtjev ˝zadovoljen˝. Jednostavno i efikasno.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Golem pozdrav drugarcinja.Pisem iz Srbija i vidim da ste spominjali neke lista sa kanalima na kojima mogu da gledam N1 i Novu S.Bio bih vam jako zahvalan ako bi neko mogao da mi prosledi neku listu kako bi progledao kroz medijski mrak koji se nalazi u Srbiji.
Hvala unapred See najubavo!
Veliki pozdrav i tebi.Mrak ti je kako god da okrenes.
Ni tamo ti nije istina, istina je uvek negde na sredini, a toga nema jbg...
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Golem pozdrav drugarcinja.Pisem iz Srbija i vidim da ste spominjali neke lista sa kanalima na kojima mogu da gledam N1 i Novu S.Bio bih vam jako zahvalan ako bi neko mogao da mi prosledi neku listu kako bi progledao kroz medijski mrak koji se nalazi u Srbiji.
Hvala unapred See najubavo!
A jesi siguran da su oni objektivni
Pratim ta dva kanala kao i ove rezimske
N1 nema ama bas sekundu vremena a da ne govori protiv Vucica svaki njihov gost komentar njihov to samo Vucic ovo Vucic ono tako da bas i nisam toliko siguran da su bas neki objektivni standard
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
A jesi siguran da su oni objektivni
Pratim ta dva kanala kao i ove rezimske
N1 nema ama bas sekundu vremena a da ne govori protiv Vucica svaki njihov gost komentar njihov to samo Vucic ovo Vucic ono tako da bas i nisam toliko siguran da su bas neki objektivni standard
sam si se ofiro da gledas N1 :D
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
A jesi siguran da su oni objektivni
Pratim ta dva kanala kao i ove rezimske
N1 nema ama bas sekundu vremena a da ne govori protiv Vucica svaki njihov gost komentar njihov to samo Vucic ovo Vucic ono tako da bas i nisam toliko siguran da su bas neki objektivni standard
Kad pogledate redovno obracanje medicinskog tima u 15 casova i poslusate pitanja novinara iz raznih redakcija odmah nam je jasno da nista jasno?!:)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
glupi novinari, misle da su popili svu pamet sveta ;)
Автоматски споено мислење:

zagovnali su i 90-ih
Автоматски споено мислење:

i sad kad krene vest sa predznakom Srbin, Hrvat, Bosnjak .... sere mi se
 

Kajgana Shop

На врв Bottom