Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ti si moja definicija za sreću
Koju nikad zapisati neću
Da je krivi ljudi ne prepišu
Pa nas kao gumicom izbrišu.

Od sebe te nikad neću dati
I samo ću te voljet nastojati!
Ti si moja definicija za sve
I jednostavno,volim te!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ljudi, sve konfige za korisničke račune za raznorazne stvari sam kupio i platio i isti se nigdje ne mogu naci besplatno vec iskljucivo u vip i placenim sekcijama bjelosvjetskih hack foruma tako da mi ne postavljajte pitanja da dijelim te konfiguracije , ne zbog toga što sam ja to platio već zbog toga ako bi se počelo tako javno dijeliti onda ne bi vrijedilo ničemu tako da to NE DIJELIM !

Isto tako za liste , ne mogu stići svakom odgovoriti , neko je tu napisao već da se liste traže javno na public ..
Evo ja predlažem da onaj ko da listu onom ko je zatraži javno samo stavi like na taj zahtjev i time da do znanja svima da je poslao listu.
Uvijek će neko poslati brzo kad zatražiš javno .
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
2 април 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Golem pozdrav drugarcinja.Pisem iz Srbija i vidim da ste spominjali neke lista sa kanalima na kojima mogu da gledam N1 i Novu S.Bio bih vam jako zahvalan ako bi neko mogao da mi prosledi neku listu kako bi progledao kroz medijski mrak koji se nalazi u Srbiji.
Hvala unapred See najubavo!
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Golem pozdrav drugarcinja.Pisem iz Srbija i vidim da ste spominjali neke lista sa kanalima na kojima mogu da gledam N1 i Novu S.Bio bih vam jako zahvalan ako bi neko mogao da mi prosledi neku listu kako bi progledao kroz medijski mrak koji se nalazi u Srbiji.
Hvala unapred See najubavo!
 

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
Golem pozdrav drugarcinja.Pisem iz Srbija i vidim da ste spominjali neke lista sa kanalima na kojima mogu da gledam N1 i Novu S.Bio bih vam jako zahvalan ako bi neko mogao da mi prosledi neku listu kako bi progledao kroz medijski mrak koji se nalazi u Srbiji.
Hvala unapred See najubavo!
imas PM.
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Evo ja predlažem da onaj ko da listu onom ko je zatraži javno samo stavi like na taj zahtjev i time da do znanja svima da je poslao listu.
Uvijek će neko poslati brzo kad zatražiš javno .
Ovo ti je pravi prijedlog, da se ujedno izbjegne slanje više listi i MAC-ova te bespotrebno 'Imaš PP' i sl.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom