Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Pozdrav imam neke konfiguracije za open bullet u lolix formatu ako moze pomoc kako da ih pretvorim u loli format.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
evo ljudi , obzirom da je situacija kakva jest i da nam svima prijeti ekonomski krah bacio sam se u trgovinu, osim iptv -a biće svega još , xxx sajtova, xxx kamera , antivirusa, stranica edukativnih karaktera poput dualinga , scribd itd.. tu su i vpn-ovi , netflix hapajući nalozi , adidaske orđinale sa pijace u Budimpešti , ma ima svega takoreći buzašto, a sto nema , a bude trebalo izmislit cemo ... narudžbe u inbox !

svasta.jpg
 
Член од
13 јануари 2020
Мислења
9
Поени од реакции
19
очигледно ти не си нов член
а СТАРО нов!!!

da ,,taj sam,,,,,da probas?,,,vec ispunjavas sve uslove ,za sankcije!
Ovo kao mi pretite? Zbog čega?
Ne vidim razlog zbog čega bi bio ja sankcionisan, nisam prekršio forumska pravila. Nikog nisam vređao, osim ako ste se vi osetili uvređenim.
Forum je za članove, nije vaše privatno vlasništvo.

http://178.162.136.216:88/stalker_portal/c/ svaki mac

debugkey ea2f1eb1c780a3ef44f10f8844d13ab3
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
evo ljudi , obzirom da je situacija kakva jest i da nam svima prijeti ekonomski krah bacio sam se u trgovinu, osim iptv -a biće svega još , xxx sajtova, xxx kamera , antivirusa, stranica edukativnih karaktera poput dualinga , scribd itd.. tu su i vpn-ovi , netflix hapajući nalozi , adidaske orđinale sa pijace u Budimpešti , ma ima svega takoreći buzašto, a sto nema , a bude trebalo izmislit cemo ... narudžbe u inbox !

Прегледај го приврзокот 242199
Ako ima koji za Express i Nord VPN. Hvala.
 
Член од
26 јануари 2018
Мислења
18
Поени од реакции
15
Pozdrav ljudi ima li neki plugin za enigmu 2 da instaliram stalker ili neki pleyer gdje bih mogao unjeti podatke za portal.Hvala
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
evo ljudi , obzirom da je situacija kakva jest i da nam svima prijeti ekonomski krah bacio sam se u trgovinu, osim iptv -a biće svega još , xxx sajtova, xxx kamera , antivirusa, stranica edukativnih karaktera poput dualinga , scribd itd.. tu su i vpn-ovi , netflix hapajući nalozi , adidaske orđinale sa pijace u Budimpešti , ma ima svega takoreći buzašto, a sto nema , a bude trebalo izmislit cemo ... narudžbe u inbox !

Прегледај го приврзокот 242199
evo daoxy za jos malo zabave....
:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom