Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Al zato ima jedan dobar panel, barem na njega zasad sam naletio.
Sve mu kliente pustene na 2 I vise konekcije.
I kupac zadovoljan :)… I vlasnik, jer nema poplake i ne trudi se za dopunsku zastitu :), …
a bogami, zadovoljan I ja :)
Ne objavljuj to druže jer ako objaviš to ovdje morat će gazda za svakog korisnika imat listu od 1500 konekcija. :D
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Dzabe sve to, ako je postavljeno na jednu konekciju...:);):(
I vlasnik panela se nervira, :( I kupac… :(… pa I onaj koji nesto iscerupa :(
Al zato ima jedan dobar panel, barem na njega zasad sam naletio.
Sve mu kliente pustene na 2 I vise konekcije.
I kupac zadovoljan :)… I vlasnik, jer nema poplake i ne trudi se za dopunsku zastitu :), …
a bogami, zadovoljan I ja :)

:oeoeoe:
PA SAD VLASNICI IPTV-a, RAZMISLITE KOJA JE NAJBOLJA ZASTITA. (n)
Jedino na njemu se moze,na miru,odgledat film ili utakmica :)
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Gledam maloprije Gradinu, vlasnik je napucao pravo videoteku , podkategorija western uvedena i bruka dobrih filmova...bravo druže ;)

Veceras cu da gledam Divlju hordu , jedan od najvećih westerna svih vremena legendarnog Sama Peckinpaha koji je u tom vremenu izašao iz standardnog klišea o dobrim i lošim momcima. Prava je šteta da niko nije napravio remake tog filma. Vjerovatno je razlog što niko nema damu za to .
Jos da napuca i FHD programe i bice ok. :свиркам:

Filmove ionako mozes da gledas gde god hoces. Samo za kodi ima par vrhunskih addon-a, isto tako poredjano po kategorijama, godinama, zanrovima, kako god hoces.. :D
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Kazem vam da ima panela sa mnogo vecim izborom i kvalitetnijom videotekom.Ali dobro,stvar ukusa i o tome se ne moze raspravljati.Ja sam vise za kvalitet slike "live" kanala.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
E sad sam odradio jedno istrazivanje , u telefonu sam imao 90 razlicitih iptv providera sa aktivnim mac adresama, zadnji put sam negdje u januaru upalio bilo koji ...dakle, sigurno nisam dva ipol mjeseca .
Sad sam izvršio provjeru svakog do jednog... sta mislite koliko ih radi od 90? sve su mi bili dns-ovi u url-u , nigdje IP pa uzmite i to u obzir.
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
iskreno i jesam sam.. nešto mi je international (zokiniko) pomogao u poćetku ali to je bilo više neko navođenje ali to je bilo prije 4 godine.. većinu sam sam. ćitajuči forume isprobavajući..
jbg dok netko pita npr sta pokaze wotweb kad nađe dream ja bi ćekao da netko objavi dream i taj isti skenirao pa bi sam vidio sta pokaze.. i tako brdo stvari..
dok netko piše da mu netko pošalje combo ja sam sam skidao imena i prezimena iz albanskog i hrvatskog imenika.. pa stalker_portali da ti neprićam... ali tako bolje shvatiš kad većinu sam skuziš..
od ovog daj listu daj combo daj skener nikad ništa...
dobro ima ovih starijih clanova kojima se neda skenirati ali njima vjeruj mi uvjek dam na pm i nisam jedini..
ali nemam uopće namjeru da se dokazujem ovdje.
ajde bre nelazi....pricao mi covek da si molio svaki dan.....bio dosadan...sto sad izmisljas...to sto ti sad nedas nikome to je zato da i drugi pate kao i ti dok si moljakao...jel tako
Автоматски споено мислење:

Meni je trenutno naj teže doći do diogenovog maca, ako ih uopće ima. Tebe sam na pp pitao kako se može, nisi mi odgovorio. Ne zamjerim ti, vjerojatno ti pretrpan inbox pa nisi vidio moju poruku ;)
pa ajde nadji kad si toliko mocan...http://sim.net.livtv:8080....ajde da te vidim
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Gledam maloprije Gradinu, vlasnik je napucao pravo videoteku , podkategorija western uvedena i bruka dobrih filmova...bravo druže ;)

Veceras cu da gledam Divlju hordu , jedan od najvećih westerna svih vremena legendarnog Sama Peckinpaha koji je u tom vremenu izašao iz standardnog klišea o dobrim i lošim momcima. Prava je šteta da niko nije napravio remake tog filma. Vjerovatno je razlog što niko nema damu za to .
I koga intersuje sta ces ti da gledas.
Ne smaraj nas!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom