Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Zato da bi ubili konkurenciji server i posao...
Da, ali ovo se po meni ne može nazvati nelojalnom konkurencijom. Ako ja ulažem u svoj proizvod i on je bolji , u ovom slučaju recimo , zaštićeniji , stabilniji zašto ne bi bušio nekoga tamo gdje je slab i gdje neće ili ne zna da uloži da bi bio konkurentniji.
Tako je u svakom sektoru , građevini , zdravstvu itd ..samo se to radi na malo suptilnije načine. Ljudi kapitalizam je odavno na snazi , sage o socijalistickom i radnickom samoupravljanju su se davno raspršile kao perle od đerdana.
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Da, ali ovo se po meni ne može nazvati nelojalnom konkurencijom. Ako ja ulažem u svoj proizvod i on je bolji , u ovom slučaju recimo , zaštićeniji , stabilniji zašto ne bi bušio nekoga tamo gdje je slab i gdje neće ili ne zna da uloži da bi bio konkurentniji.
Tako je u svakom sektoru , građevini , zdravstvu itd ..samo se to radi na malo suptilnije načine. Ljudi kapitalizam je odavno na snazi , sage o socijalistickom i radnickom samoupravljanju su se davno raspršile kao perle od đerdana.
Po moe razmisluvanje ti si sebicen covek i samo bi mislel na svojot gaz,pa ne se site finansiski spremni da ulozat u biznisot,nekoi imaat pogolem oset za biznis so pomalku pari ,jasno treba vreme da go razvie toa.A ti so povise pari i pomal oset za biznis bi gledal da go unistis.
Mnogu sebicno i necovecki.Znaci ti na pogolemite im go dozvolil monopolot ,da nemaat konkurencija i jasno da pljasckaat ,povisoki ceni odnosno pretplata.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Znaci,samo privatno osigurani mogu ici doktoru?Jbo. sirotinju o_O Sve prodavnice sto nude robu jeftinije,treba unistiti i samo da kupujemo u luksuznim radnjama?Jbo.sirotinjuo_OSamo vile kupovati ili iznajmivljati?Jbo.sirotinjuo_O Monopol je surova vrsta kapitalizma i ne podrzavam ga.Hocu da imam izbor i da sam odlucim sta da kupim.:)
Автоматски споено мислење:

Kud bas tu sa 3 konekcije koju ja gledam :несвест: :sick::icon_lol:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Znaci,samo privatno osigurani mogu ici doktoru?Jbo. sirotinju o_O Sve prodavnice sto nude robu jeftinije,treba unistiti i samo da kupujemo u luksuznim radnjama?Jbo.sirotinjuo_OSamo vile kupovati ili iznajmivljati?Jbo.sirotinjuo_O Monopol je surova vrsta kapitalizma i ne podrzavam ga.Hocu da imam izbor i da sam odlucim sta da kupim.:)
Автоматски споено мислење:


Kud bas tu sa 3 konekcije koju ja gledam :несвест: :sick::icon_lol:
sto se pre naviknemo, lakse ce nam biti ;)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Po moe razmisluvanje ti si sebicen covek i samo bi mislel na svojot gaz,pa ne se site finansiski spremni da ulozat u biznisot,nekoi imaat pogolem oset za biznis so pomalku pari ,jasno treba vreme da go razvie toa.A ti so povise pari i pomal oset za biznis bi gledal da go unistis.
Mnogu sebicno i necovecki.Znaci ti na pogolemite im go dozvolil monopolot ,da nemaat konkurencija i jasno da pljasckaat ,povisoki ceni odnosno pretplata.
Nisam te bas najbolje razumio , ali da se vratimo na konkretan slucaj.
I jedan i drugi vlasnik providera rade nelegalno , dakle...kradu i preprodaju.
Mi opet clanovi foruma krademo od njih, odnosno od ljudi koji placaju da bi to gledali.
E onda nas odjednom obuzmu izljevi morala i pocinjemo moralisati kako je ovaj prvi nemoralan jer objavljuje liste ovog drugog :D
Pa mislim stvarno :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
davno sam batalio utopijski pogled na svet ;)
Автоматски споено мислење:

Nisam te bas najbolje razumio , ali da se vratimo na konkretan slucaj.
I jedan i drugi vlasnik providera rade nelegalno , dakle...kradu i preprodaju.
Mi opet clanovi foruma krademo od njih, odnosno od ljudi koji placaju da bi to gledali.
E onda nas odjednom obuzmu izljevi morala i pocinjemo moralisati kako je ovaj prvi nemoralan jer objavljuje liste ovog drugog :D
Pa mislim stvarno :D
kako god okrenes, najebe sirotinja :D
Автоматски споено мислење:

bilo, ostalo, a tako ce i biti ;)
Автоматски споено мислење:

a, sto se corone tice - kad mnogo cackas prirodu, dobijes coronu ;)
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
A, sad malo filozofiranja, nece biti na odmet ! :D
Sto sam stariji, sve sam ubedjeniji, da priroda ima odgovor na sva ljudska pitanja !
Cak i ove medjuljudske (medjuneljudske) odnose u IPTV svetu, objasnjavam zakonima prirode !
Il' si bos, il' si hadzija !
Lav ne dira slona, nosorog ne dira lava ..... i uvek najebe neka zivuljka i biljka !
Zanemarujemo zakon jaceg i mocnijeg, i uzalud se nadamo da ce zec pojesti kurjaka !
Pravda i postenje su samo za naivne !
Kad to shvatimo, i pocnemo da igramo po "prirodnoj" muzici,
bice nam lakse za podneti teret ovog zivota ! ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom