Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A cuj ts liste, ajde objasni sta je. Vec se tu javno provaljujes. Kakve su to liste da nije samo mozda extenzija takva. Odgovori strucnjaku
Duks4.ts
Jel sad ovo ts lista o kojoj ti pricas strucnjaku. Evo postavicu i sliku za raju da znaju o cemu pisem. A ti prvo osnovne pojmove nauci pa onda glumi hakera ovdje nekome.
malo se skockaj i ne provociraj clanove
 
Член од
3 март 2017
Мислења
31
Поени од реакции
4
Член од
9 јануари 2020
Мислења
36
Поени од реакции
6
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Svi ste spremni kritikovat i pametovat nešto ˝stručnjaci˝, ja ne vidim da se iko od vas ponudio da podijeli nekom višekonekcijsku listu , Elmu ih je podijelio na desetine ..mozda i stotine i sad je kao bitno čije su ...

Evo ovako , pozivam svakoga od nas da napiše od koga je ikada dobio višekonekcijsku listu...

Ja ću prvi :

Elmu986
Xeonn
Zsenjak
Brzi Miško
Ogorelica

E hajde gospodo dobrotvori , da vas vidim ...date pišljivu listu s jednom konekcijom čovjeku i kao nešto ste pomogli.


P.S. ako sam nekog zaboravio neka se javi slobodno, a mislim da nisam !
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Автоматски споено мислење:

Svi ste spremni kritikovat i pametovat nešto ˝stručnjaci˝, ja ne vidim da se iko od vas ponudio da podijeli nekom višekonekcijsku listu , Elmu ih je podijelio na desetine ..mozda i stotine i sad je kao bitno čije su ...

Evo ovako , pozivam svakoga od nas da napiše od koga je ikada dobio višekonekcijsku listu...

Ja ću prvi :

Elmu986
Xeonn
Zsenjak
Brzi Miško
Ogorelica

E hajde gospodo dobrotvori , da vas vidim ...date pišljivu listu s jednom konekcijom čovjeku i kao nešto ste pomogli.


P.S. ako sam nekog zaboravio neka se javi slobodno, a mislim da nisam !
Ljubomora je cudo , mozes mislit da ljudi izbace pp od prije par godina da su ovi isti pisali i moljakali za liste :)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Автоматски споено мислење:


Ljubomora je cudo , mozes mislit da ljudi izbace pp od prije par godina da su ovi isti pisali i moljakali za liste :)
Prave se dobrotvori al ono baš perfidni su do bola... ušute se ko pice kad čovjek dijeli liste pa mu onda traže mane , eh nisu njegove liste ....a njima davao čovjek isto ...
pa pozvat ćemo brate ljude, članove foruma da napišu 5 ljudi za koje smatraju da su im najviše pomogli tu na forumu pa ćemo vidjeti na kojem mjestu će biti ti bijednici ...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Evo moj slucaj ! :)
Slabo sam dobijao visekonekcijskih lista, a i to sto sam dobio, kratko je trajalo !
U poslednje vreme par od dadoxy i elmu986 !
Medjutim, na jednom forumu, dilber dasa ih postavlja ! ;)
Ali i ovo da kazem - dobio sam od jednog lika poznatu jednokonekcijsku listu, koja radi evo vec par meseci, tako da ......
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
A, najvise lista sam uopste dobio od: dsukija, panelrazaraca, internationala, zokiniko-a i bayernforever-a !
A, koliko je to ljudi, prebrojte sami - 1 ! :D
A, istom tom coveku sam dao dobar drim, koji evo traje vec 3 godine ! ;)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom