Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Rušilo nas vrijeme bezbroj puta
Branilo nam sve je sunca sjaj.
Al dva srca tužna, nezbrinuta
Pronaći će dom i zavičaj.

Od te šume betona i buke
Pobjeći ću, ti ćeš samnom poć.
Isprepleli mi smo hladne ruke
Vezali se kao dan i noć.

Ako živim, nek živim sa stilom,
Rođen sam da te uvijek pratim
Okiti me bijelim karanfilom
Dan današnji zauvijek da pamtim.

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend.
90776821_1530183860490906_5859393920793837568_n.jpg
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
ne spustaj se na njegov nivo i pokusaj ga ignorirat dok ga netko od moderatora ne odstrani zbog njegovih postova i komentara
U pravu si, mada je teško suzdržati se na postove takvih bolesnika, šovinističkih gadova, ne bitno s koje strane, "velikih" Hrvata, Srba i ostalih velikih.. Što se mene tiče, taj je gad u vječitoj karanteni..
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Imamo i prve slucajeve vidim pucanja po savovima zbog izolacije. :D Pusku brate pa se zrtvuj i udri na ambasadu negdje ko nas Mevlid, a ne trabunjat tu praznu slamu :D
Mozda je bolje ici krasti Respiratore, to je trenutno u interesu svake nacije i vjere. Ugledajmo se na ove moderne lopove!
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
gospodo,cetnici,ustase,balisti i iridentisti,mir medju vas,popusite ...konacno lulu mira i spokoja (korisnije recenice trebaju za ovu temu)
nemam ja inace problema ni sa hrvatima ni muslimanima a ni sa srbima...imam samo problem sa ovakvim tipovima koji su nasli ovdje da se udaraju u prsa,a kad ga sretnes na ulici...onda je manji od makovog zrna.ovakvi kao on dijele drugu vrstu zaraze...mozda goru i od korone.
cijeli svoj zivot pokusavam...ustvari ne pokusavam,vec zivim....sa svim nacijama bez problema,ucim i svoju djecu da tako zive.i onda dodje neki ovakav papak i pise ovakva sranja....kao on je tu da otvori oci svojim sunarodnjacima i da ih uputi kojim putem da idu....ma daj molim te.

dobro si napisao "korisnije recenice trebaju za ovu temu"...i treba se toga pridrzavati,a sva ostala pitanja,podpitanja,odgovore i sugestije neka trazi na drugom mjestu.
 
Член од
24 ноември 2017
Мислења
15
Поени од реакции
3
Dali moze ko pomoci ako ima jedan Netfix da posalje na PM.Svima hvala unaprijed.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom