Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Pa zar nije bolje platis za godinu dana i uzivas;)
Автоматски споено мислење:


hahahah ma ti da iams 100e ti bi sebi platijo list ko covjek da gledas a ne da prosijacis i da molis ;) Sto se tice mac adresa sve objavi neka ljudi svaki 2 min skeniraju liste .Nego opametise plati Dijete drago i gledaj kako treba.
Vikas 100 evra,pa tie pari podobro da gi donira nego li tebe da ti placa.Ne pravi cirkus od sebe.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ha ha ha... Stvarno bi trebao bit naivćina da ovo popuši, bilo tko..
Автоматски споено мислење:

Ja evo danas skinuo od jednog domaćeg cijelu data bazu.. 3842 usera.. Jbt miline.. Eto da imam.. Ova izolacija, pa mi dosadno... A sta ste vi radili.. Još sam i rućak skuhao haha
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Uf,brate,al ga pretjerujes!!Na stotine boljih i kvalitetnijih panela a ti zapeo za taj i ne popustas.Cuj,"da ljudi imaju sta gledati".Evo,rasplaka me tvoja dobrota.:place:
Možda sto se tiče kanala , ali kad je u pitanju videoteka evo ja baš ovih dana obzirom na izolaciju uspoređujem panele i ne naidjoh ni na jedan domaći sa boljom ponudom filmova. Plus što ima po žanrovima filmove što rijetki imaju.
Evo kazi mi ti koji server ima bolju videoteku od njega?
Tako da nema baš stotine boljih i kvalitetnijih panela , nego je njegov realno jedan od najboljih i najsveobuhvatnijih.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Pa meni nema vecega zadovoljstva da svki 10 min... morte skenirati liste;) samo naprijed Sahbaz je uz vas :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Možda sto se tiče kanala , ali kad je u pitanju videoteka evo ja baš ovih dana obzirom na izolaciju uspoređujem panele i ne naidjoh ni na jedan domaći sa boljom ponudom filmova. Plus što ima po žanrovima filmove što rijetki imaju.
Evo kazi mi ti koji server ima bolju videoteku od njega?
Tako da nema baš stotine boljih i kvalitetnijih panela , nego je njegov realno jedan od najboljih i najsveobuhvatnijih.
IPTV kupovat zbog videoteke , gledam iptv sigurno 5-6 god. u tom vremenu sam pogledo. 5-6 filmova ! Mislim da je videoteka sporedna stvar kad je u pitanju IPTV ! Dobar izbor kanala vrlo lako zamjeni i najbolju videoteku a obrnuto je nemoguce !
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
503
Možda sto se tiče kanala , ali kad je u pitanju videoteka evo ja baš ovih dana obzirom na izolaciju uspoređujem panele i ne naidjoh ni na jedan domaći sa boljom ponudom filmova. Plus što ima po žanrovima filmove što rijetki imaju.
Evo kazi mi ti koji server ima bolju videoteku od njega?
Tako da nema baš stotine boljih i kvalitetnijih panela , nego je njegov realno jedan od najboljih i najsveobuhvatnijih.
Drži se,proće izolacija!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Možda sto se tiče kanala , ali kad je u pitanju videoteka evo ja baš ovih dana obzirom na izolaciju uspoređujem panele i ne naidjoh ni na jedan domaći sa boljom ponudom filmova. Plus što ima po žanrovima filmove što rijetki imaju.
Evo kazi mi ti koji server ima bolju videoteku od njega?
Tako da nema baš stotine boljih i kvalitetnijih panela , nego je njegov realno jedan od najboljih i najsveobuhvatnijih.
Meni diogen isto dobra videoteka iako istina nisam dugo pregledao.. Ali imaš pravo.. Kod ovog iz gradine video teka zakon i novi filmivi
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.343
@lemi, hvala Druze za ovih 10 macova od od http://ottshow.net:80
Nema na cemu.Ako jos nekom treba nek se javi.
Host: ottshow.net
Pragma: no-cache
Cookie: __cfduid=sipu ga loma
HTTP/1.1 200 OK
Date: Wed, 25 Mar 2020 19:45:13 GMT
Content-Type: text/javascript;charset=UTF-8
Transfer-Encoding: chunked
Connection: keep-alive
Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate
Cache-Control: post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache
CF-Cache-Status: DYNAMIC
Server: cloudflare
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
IPTV kupovat zbog videoteke , gledam iptv sigurno 5-6 god. u tom vremenu sam pogledo. 5-6 filmova ! Mislim da je videoteka sporedna stvar kad je u pitanju IPTV !
Pa zavisi , u ovom momentu je meni primarna bas videoteka , (evo bas sad odoh pogledat ovaj kaubojac
https://www.imdb.com/title/tt5478478/ ) , a njegova je za bracu, teslu, bosnu , hranu itd izmislila svijet ...
Šta mi znači sto imam 100 servera i hiljadu listi sa istih 5-6 hiljada kanala od kojih gledam realno deset ..
Автоматски споено мислење:

Drži se,proće izolacija!
Ma handri me ovaj policijski sat , kontam ko onaj u Beogradu kakav kašun nabavit :D
Inače imam naviku hodanja uvečer sahatak pa mi to malo nedostaje , a inače je ok , drži se i ti zemljak ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Ma dobro , stvar ukusa , na netu mogu nac film koji pozelim , besplatno ! A kanal ne mogu !
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.343
Sta ti bi se i fizicki potrudijo da budes nasilan za sada si ovako samo preko foruma ti bi da se sanom i tuces... Haahahaha jao mojka Bolesnika bas bas takvi koa sto si ti nebogu ljudi koji nemaju mogucnosti da plate bas radi tkavi kao sto si ti, Rambo :)
Oces li se izvinuti i priznati da nisam trazio listu?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom