Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kako spominjete hakere sjetih se pa da se malo nasmijemo: :D

Prije desetak godina gradio se jedan hotel i dio izgradnje oko klimatizacije i ventilacije pripao jednoj firmi .
Vlasnik druge firme koja je nudila takođe svoje usluge pisao svašta po facebooku nezadovoljan što on nije dobio taj posao.
I sad scena , dva građevinska radnika, operisana naravno od informatike , pc nisu vjerovatno nikad očima vidili , postavljaju keramiku i prepričavaju to nešto što su načuli ...:

Prvi : Jesi čuo bola kako Ibro laje što nije dobio poso na ovoj zgradi .
Drugi: Ma jesam to nešto preko kompIjutera lajo
Prvi: Ma ja , čuješ .. taj kompIjuter je šejtan , ko će to znat šta je tu sve
Drugi: Ja mislim da je u njeg uljego taj neki virus što tamo bude i da je on to kriv, Ibro ne bi to tako pri svojoj pameti .

:D :D :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nisam haker, niti cu ikada biti,(i necu plakati za tim) ali ima tu i mnogih drugih, pored mene (koji bi mozda pustili neku suzicu) ! :D
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
ovaj svet je cudo! sta se kod nas desilo doduse davno ali istinito, dvojica se sude a uzeli istog advokata neznam koliko rocista proslo dok su ukapirali da ih oba isti zastupa :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
E čuj nije hacker, a nema na dunjaluku dreamboxa u kojeg nije UNIŠO :D
ni blizu ;) :D
Автоматски споено мислење:

E čuj nije hacker, a nema na dunjaluku dreamboxa u kojeg nije UNIŠO :D
Znas li ti, kad je mene ovde jedan "haker" kao upucivao u rad jednog skenera, i sve mi kao objasnjavao rad sa njim (ali kako mi ne bi uspelo), a ja radio sa tim skenerom odavno he, he, he .... :D
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Aj oni ali advokat nema sanse da nije znao da zastupa sukobljene strane..
 
Член од
19 февруари 2013
Мислења
46
Поени од реакции
238
Druže,u dosta stvari se slažem sa tobom,e sad je pitanje ako nije javno i ako se ne dijeli na pm ko to ustvari posjeduje,vas nekolicina kojima to i ne treba i ne koristite ,jer ako znate toliko o iptv_u znate onda naci sebi i najbolje visekonekcijske liste i na tv gledat ka čovjek, To je moj lični stav, jer imam svaki server ili skoro svaki ,i liste iz njega sa vise konekcija ,mac_ove i ne brojam i sad..sta ce npr. meni taj stalker player .
Znaci treba podijelit,makar na pm neka traje koliko traje ,i kad prestane sa radom vi to možete popravit, ne traje nista vječno,pa ni mi.
Pa dijeli se, svako ima uzi krug prijatelja i rodbine kojima namjesti da gledaju.
To sto nije javno na forumu ne znaci da ima samo par ljudi.
Vjerujem da svako ko moze pomogne rodbini da gledaju bez da placaju.
Meni je svejedno, al kad god smo predlozili da nesto ide javno vecina je bila protiv jer su smatrali da ce da se unisti, bar sto se alata tice.
Mislim alat se ne moze unistiti vec samo nacin na koji on radi.
A po forumima postoji par ljudi koji idu sa ciljem da provociraju i da uniste, pa vjerujem da su oni razlog zbog cega se salje na pp sve dok nekud ne procuri, onda je svejedno.

Pa jel' to onda nema pravih hakera medju nama ?! ;) :) :D
Rekao sam "vecina, nisam rekao svi"...
Ja to ne zovem hakeri, ko napravi neki program za mene je programer u pravom smislu te rijeci.
Mislim glupo je izvlaciti recenice iz konteksta, onda dobiju skroz drugo znacenje.

Znaci, pojedinci se samo hvale "u prazno", i samo da se zna, da sam ja prvi rekao, da je objavljen player, tek posle objave Turaka ! ;) Jer niko se ovde ne hvali ! (tudjim perjem - tudjim objavama) :D
Ja sam potvrdio da je turski player prvi izasao javno bar koliko ja pratim forume. Kada je on napravljen pojma nemam. To samo zna onaj ko ga je pisao. Sta je starije -kokoska ili jaje, nije bitno sve dok se kajgana moze napraviti :D
Al opet nije bitno sta je prvo izaslo nego sta je bolje. I Motorola je prva napravila mobilni telefon a sad je zacelju.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Pa dijeli se, svako ima uzi krug prijatelja i rodbine kojima namjesti da gledaju.
To sto nije javno na forumu ne znaci da ima samo par ljudi.
Vjerujem da svako ko moze pomogne rodbini da gledaju bez da placaju.
Meni je svejedno, al kad god smo predlozili da nesto ide javno vecina je bila protiv jer su smatrali da ce da se unisti, bar sto se alata tice.
Mislim alat se ne moze unistiti vec samo nacin na koji on radi.
A po forumima postoji par ljudi koji idu sa ciljem da provociraju i da uniste, pa vjerujem da su oni razlog zbog cega se salje na pp sve dok nekud ne procuri, onda je svejedno.
Naučen dosadašnjim iskustvom mogu samo reći da se slažem s tobom. Nije "zdravo" pustiti javno načine gledanja nekih servera a posebno ne određene alate. Svjedoci smo bukvalnog razbijanja servera po raznim forumima. Ne shvataju ljudi da nije isto kada se podijeli 10 000 listi sa raznih servera i 10 000 ljudi da siluje dva-tri servera. Na kraju krajeva, iako krademo ljudima linije, treba biti i korektan prema vlasnicima servera i prema ljudima koji plaćaju njihove usluge.
Nisam predugo u ovome i nemam nikakvih magičnih alata ali snalazim se. Nešto dobijem, nešto nađem na neke, samo meni svojstvene, načine. Ali nikada nisam došao u iskušenje da objavim silu linija ili MAC adresa samo da bi neko vidio kako ja to imam...
A ovih štetočina koji objavljivanjem misle da će ubiti konkurenciju ili koji čisto iz nekih, samo njima poznatih, razloga to rade će uvijek biti.
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
Aj oni ali advokat nema sanse da nije znao da zastupa sukobljene strane..
znao lopov jastaje ali eto hteo sam samo da kazem u kakvom smo svetu ziveli sa kakvim ljudima
bio u dosluhu sa sudijom ...
A sto se tice iptv servera ja da mogu ja bi to sve pogasio pratite ko ih ima svi nasi koji su vani uglavnom ,malo im sto zaradjuju pa ovo im hobi sa par hiljada klijenata zato ko moze samo i przite
nemoj da vas kupe za par linija da ih ne dirate !
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa dijeli se, svako ima uzi krug prijatelja i rodbine kojima namjesti da gledaju.
To sto nije javno na forumu ne znaci da ima samo par ljudi.
Vjerujem da svako ko moze pomogne rodbini da gledaju bez da placaju.
Meni je svejedno, al kad god smo predlozili da nesto ide javno vecina je bila protiv jer su smatrali da ce da se unisti, bar sto se alata tice.
Mislim alat se ne moze unistiti vec samo nacin na koji on radi.
A po forumima postoji par ljudi koji idu sa ciljem da provociraju i da uniste, pa vjerujem da su oni razlog zbog cega se salje na pp sve dok nekud ne procuri, onda je svejedno.


Rekao sam "vecina, nisam rekao svi"...
Ja to ne zovem hakeri, ko napravi neki program za mene je programer u pravom smislu te rijeci.
Mislim glupo je izvlaciti recenice iz konteksta, onda dobiju skroz drugo znacenje.


Ja sam potvrdio da je turski player prvi izasao javno bar koliko ja pratim forume. Kada je on napravljen pojma nemam. To samo zna onaj ko ga je pisao. Sta je starije -kokoska ili jaje, nije bitno sve dok se kajgana moze napraviti :D
Al opet nije bitno sta je prvo izaslo nego sta je bolje. I Motorola je prva napravila mobilni telefon a sad je zacelju.
Rekao sam namerno haker zbog "hakera", losmij ljudino, zezam se, k'o da me niste "upoznali" do sad ! ;):)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa dijeli se, svako ima uzi krug prijatelja i rodbine kojima namjesti da gledaju.
To sto nije javno na forumu ne znaci da ima samo par ljudi.
Vjerujem da svako ko moze pomogne rodbini da gledaju bez da placaju.
Meni je svejedno, al kad god smo predlozili da nesto ide javno vecina je bila protiv jer su smatrali da ce da se unisti, bar sto se alata tice.
Mislim alat se ne moze unistiti vec samo nacin na koji on radi.
A po forumima postoji par ljudi koji idu sa ciljem da provociraju i da uniste, pa vjerujem da su oni razlog zbog cega se salje na pp sve dok nekud ne procuri, onda je svejedno.


Rekao sam "vecina, nisam rekao svi"...
Ja to ne zovem hakeri, ko napravi neki program za mene je programer u pravom smislu te rijeci.
Mislim glupo je izvlaciti recenice iz konteksta, onda dobiju skroz drugo znacenje.


Ja sam potvrdio da je turski player prvi izasao javno bar koliko ja pratim forume. Kada je on napravljen pojma nemam. To samo zna onaj ko ga je pisao. Sta je starije -kokoska ili jaje, nije bitno sve dok se kajgana moze napraviti :D
Al opet nije bitno sta je prvo izaslo nego sta je bolje. I Motorola je prva napravila mobilni telefon a sad je zacelju.
Hahahahah dobar pa bitno je da radi funkciju sad kako izgleda pa obicni vlc moze to sve isto uz nekoliko klikova ubacis mac i radi tako radi jedan moj poznanik morat cu ga posjetit da snimim situaciju :D
Автоматски споено мислење:

Rekao sam namerno haker zbog "hakera", losmij ljudino, zezam se, k'o da me niste "upoznali" do sad ! ;):)
ti si lovokradica ahahhahaahh drimova:D:D:D.A oko zezancije mislim da smo se nas dvojica ono vece na sf zezali i ipopusili ban toliko o zezanju
 

Kajgana Shop

На врв Bottom