Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Da ponovimo reči sjajnog zagrebačkog imunologa Srećka Sladoljeva , pa svakom na volju, hoće li histerisati i biti sleđen od straha ili će preduzeti uobičajene preventivne mere kako bi sprečio mogućnost zaraze od gripa, poput ovog aktuelnog, jednog od 200 koji su već bili sa nama u prošlosti:

PONAVLJANJE SCENARIJA HORORA ZA SLUĐENO STADO KOJE NIJE KADRO SHVATITI DA SE PO OBIČAJU IGRAJU NJIME - tragikomedija!

"Zahvaljujući Koroni, službena medicina konačno je iskoračila iz sivila svoje, te pokazala darovitost u drugoj struci - režiranju horora! Ovo što slušamo i gledamo nadmašilo je zajedno i Holivud i Diznilend. Dokaz da su uspeli su svakodnevna pojava: "Zvrnd. Zvrnd" "Halo?" "Doktore Sladoljev, da li je opasno, šta nam sledi, juče se neko zakašljao u kafiću, da li ću umreti itd..."

Draga struko, policajci, ministri, političari i ostale neznalice, Korona je uobičajni "influenza-like" ili gripi-sličan virus kakvi su Homo glupensa u zadnjih 70-tak godina posetili dvestotinak puta. Najpre je SVE bio "grip" (dijagnostifikovao se "odokativno"), zatim semikvalitativno testom za grip (ili jeste ili nije grip, dakle "gripu slična"). A sada je takva "gripu-slična" Korona dobila svoj "OIB" pa se može pratiti kvalitativnim testom. Uprkos neslušljivom i negledljivom ponašanju struke koja iskače baš iz svake "paštete", uprkos blokadi škola, kafića, saobraćajnica, pozorišta, sportskih borilišta, stavljanja u karantin čitavih kontinenata i minucioznom praćenju zaliha papirnih maski (koje su samo vizuelni utisak, a nikako fizička zaštita od virusa!!!), jasno je da se radi o uobičajeno neopasnoj epidemiji "gripu-sličnom" virusu koji uz blage simptome preboli 85% ljudi.

Virus je izrazito prijemčiv jer uz sve mere opreza "šverca" posvuda, dolazi "niotkuda". To je laiku možda zastrašujuće, ali inteligentnom lekaru sugeriše nešto drugo. Uopšte ne bi čudilo kada bi se serološkim testovima nakon svega ustanovilo da je na jednog zaraženog (sa izraženim simptomima!), dolazilo i deset (možda stotinu!) zaraženih bez simptoma! To su ti "niotkuda" po kruzerima koji u zatvorenom sistemu zaraze tek 10% putnika. Kao i kod famoznog "svinjskog gripa".

Scenario je sada znatno, znatno bolji. Kod "svinjskog gripa" pogrešili su kada su prebrzo istrčali sa vakcinom (napravili su je pre nego što je i izbila epidemija!), a sada su se istrčali sa specifičnom dijagnostikom za Korona virus. Koronu su dijagnostifikovali na prvom obolelom i to u Kini! Kada se epidemija i histerija zaustave, kada se 1,5 milijardi dolara koje je iz američkog budžeta zatražio predsednik Tramp realizuje u vakcinama (za šta su u 2019. g. dobijena patentna prava!), tada će se moći serološki dokazati da li sam bio u pravu ili ne.
Na kraju, da li znate da je u razdoblju u kom je "od Korone" umrlo 1000 ljudi, od malarije umrlo 50 PUTA više? Mirno spavajte. A "nezavisni kontrolori" neka rade svoj posao!"

Zagrebački imunolog Sladoljev Srećko
Nek se on zarazi ja cu mu vjerovat :( to sto on prica , a pogotovo ako mu je neko od rodbine ziv a preko 70 god. nek dokaze. Lako je pricat price sa sigurne distance a svim tim stvarima malarija jeste ubila vise ljudi kao i glad u svijetu , ja se licno nebojim po svim kriterijima nemam problema ali imam oca i majku koji su u rizicnoj grupi i nebi zelio da ih izgubim zbog necije gluposti !Mislim da citav svijet nije glup u odnosu na Sladoljev Srećko i njemu slicnim zagovornicima :(
 
Член од
19 август 2018
Мислења
147
Поени од реакции
499
Stigla nam Corona u Mostar , srednjovječni idiot bio u Italiji na skijanju , dobio upalu pluća , hospitaliziran u bolnici , prošvercovao ga kum doktor kao običnog pacijenta , a znao da je bio u Italiji ..
Od jutros još dvoje potvrđeno s kojima je imao kontakt u bolnici , a imao ih je još masu ..panika opšta u glavnoj mostarskoj bolnici.
Nas će ubiti naš primitivizam bez obzira na završene škole, akademije i fakultete ...
Namerno nisam lajkovao tvoj post, jer to sto si napisao je ustvari klasican primer idiotizma sta reci ....idioti su svuda oko nas :cujte: :yid: Cuvajte se ljudi!
Uostalom preziveli smo ratove , bedu, nestasice i jos ihaa stvari sta je to za nas sto rece Izet iz LZN "pusin smouk" prezivecemo i ovo! Ziveli!
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
153
Поени од реакции
172
Stigla nam Corona u Mostar , srednjovječni idiot bio u Italiji na skijanju , dobio upalu pluća , hospitaliziran u bolnici , prošvercovao ga kum doktor kao običnog pacijenta , a znao da je bio u Italiji ..
Od jutros još dvoje potvrđeno s kojima je imao kontakt u bolnici , a imao ih je još masu ..panika opšta u glavnoj mostarskoj bolnici.
Nas će ubiti naš primitivizam bez obzira na završene škole, akademije i fakultete ...
molim vas pogledajte video tog balvana ,pogledajte ponasanje ,pogledajte sve od rada jezikom do ruku MOLIM VAS POGLEDAJTE
https://www.index.hr/vijesti/clanak/pogledajte-kako-sef-mostarske-bolnice-prstima-cacka-zube-dok-prica-o-koronavirusu/2166511.aspx
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ljudi, sve ovo jeste tako kako je. Koliko je opasno ili nije možemo samo pretpostavljati. No, hajde da se ovdje bavimo tematikom. Corona je u svim medijima.
Evo od mene javni poziv ljudima koji su u izolaciji da se jave za listu, da imaju šta gledati u ovo šugavo vrijeme. Molio bih one koji imaju po stotinu listi u šteku da ne dosađuju nego da sw pridruže.
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
Ljudi, sve ovo jeste tako kako je. Koliko je opasno ili nije možemo samo pretpostavljati. No, hajde da se ovdje bavimo tematikom. Corona je u svim medijima.
Evo od mene javni poziv ljudima koji su u izolaciji da se jave za listu, da imaju šta gledati u ovo šugavo vrijeme. Molio bih one koji imaju po stotinu listi u šteku da ne dosađuju nego da sw pridruže.
za STB nesto stabilno ,,hvala.... dug je mjesec
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Danas sam prosetao Varazdinom uzas zivi u gradu grad duhova sve pusto tu i tamo koji prolaznik ,centar sve zatvoreno lose nam se pise zivot nam se preokrenuo za 1000°posto.Ljudi ostaju bez posla iz vana se vracaju mladi u Hrvatsku mnogima se obilo u glavu zapad sad.A da ce bit dobro nece zaboravimo svijet koji smo dosad poznavali ta korona ce nas gaziti jos godinama na jesen ce tek biti zlo.
Автоматски споено мислење:

Ljudi, sve ovo jeste tako kako je. Koliko je opasno ili nije možemo samo pretpostavljati. No, hajde da se ovdje bavimo tematikom. Corona je u svim medijima.
Evo od mene javni poziv ljudima koji su u izolaciji da se jave za listu, da imaju šta gledati u ovo šugavo vrijeme. Molio bih one koji imaju po stotinu listi u šteku da ne dosađuju nego da sw pridruže.
Neznam kome je u ovoj situaciji sad liste na prvom mjestu
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Velik pozdrav. I dao bog da ova prica s koronom sto prije zavrsi. Cuvajte sebe i vase obitelji koliko god mozete i kako najbolje znate i umijete jer budala nazalost ima na svakom koraku. Sretno svima!
Ovaj put ce stvarno svima sreca trebat ugostiteljstvo je na koljenima
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Iskreno nemojte to svatiti kao obmanu zaveru i sl.Ljudi gube živote a tek je u pojedinim država to na udaru.Nije bezazlena stvar.Nije u redu pričati da je to obmana.Ranije ne kažem da nije bilo epidemija i da se od njih ne umire.Svako ko misli da ne treba da se štiti i da je ovo zavera vanzemaljaca političara ili sl ne moraju se čuvati.Ne treba širiti propagandu narodu da se ne čuva.Zar mislite da svi svetski umovi naučnici i doktori sa beskrajnim problemima u vezi nastale situacije kuju nešto protiv naroda...
Pogledajte vesti kovčeg do kovčega ne stignu spaliti svoje u krematorijumu u Italiji čekaju dan-i ma.
Ljudi svatite stvari kakvima jesu države gube na ovaj način puno novaca nije im u interesu da rade ovakve stvari da bi obmanuli nekog-a.
Čuvajte se i čuvajte svoje bližnje.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Da te menjam malo? :D :P sala brate. :)

Elem neko nahvali Vucica iznad, ma dzabe sve to kad je narod stoka, molili su ih da gastabajteri NE DOLAZE u Srbiju ali ne vredi, za dva dana doslo 40 hiljada ljudi a jos uvek su na granici sa Madjarskom hiljade na cekanju. Kao narod (balkanci) smo stoka jbg.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Da te menjam malo? :D :P sala brate. :)

Elem neko nahvali Vucica iznad, ma dzabe sve to kad je narod stoka, molili su ih da gastabajteri NE DOLAZE u Srbiju ali ne vredi, za dva dana doslo 40 hiljada ljudi a jos uvek su na granici sa Madjarskom hiljade na cekanju. Kao narod (balkanci) smo stoka jbg.
Najgore što ovi što su nagrnuli i pored upozorenja(šta će tu kad moraju u karantin nije mi jasno)nisu ispoštovali izolaciju od 14 dana ili 28 zavisi od područja iz kog dolaze ...njih više od 1600 od ne znam tačno mislim 7000 testiranih...posledice će se tek videti jebo kaznu .....životi su u pitanju..izvinite na off topic pozz za sve
 

Kajgana Shop

На врв Bottom