Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
mare koji je problem koji kompleksi gde si bio sinoc kad mi je covek iz cista mira rekao da ne citiram sada kada me izvredjao
Sta je vama ljudi odakle vam tolika zavist tolika ozlojedjenost
Автоматски споено мислење:

Nisam se pronasao ali koliko vidim po postovima niko te nije nazavo slinavcem pa da uzvracas.
pa sta upadas kada nemas pojma o cemu se radi
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ljudi koji će Vam toliko cofig,makova,listi, to mu dođe već kao neka bolest, zavisnost od skeniranja, prestanite jahati servere iz obesti i što više listi u folderima, možeš imati za sebe po pet validnih od 3-4 servera da gledaš i još max 10 da podeliš, a sve ostalo vodi u prekid ove zajebancije
Pa niko te ne tera ne moras cak ni da pratis ovu tematiku,ali ne mozes ni da kvalifikujes nekoga da je bolestan
ili zavistan niti odredjivati nekom sta ce raditi.I niste mi jasni ti i drugi koji pokusavaju da proguraju neku zabranu, pa znate li sta se radi po svetu i zatvorenim forumima tu mislim na ozbiljne forume i VIP-ove.
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Pa niko te ne tera ne moras cak ni da pratis ovu tematiku,ali ne mozes ni da kvalifikujes nekoga da je bolestan
ili zavistan niti odredjivati nekom sta ce raditi.I niste mi jasni ti i drugi koji pokusavaju da proguraju neku zabranu, pa znate li sta se radi po svetu i zatvorenim forumima tu mislim na ozbiljne forume i VIP-ove.
Ajde evo ti mi reci, iz kog razloga imaš recimo 20 - 30k listi, ako imaš toliko ili imaš i više, svejedno, za čega ti služi? ovo pitam jer sam sebe uhvatio da više visim skenirajući nego gledajući nešto od svega toga, meni je ovo čist hobi, mogu te razumeti jedino ako imaš neke druge koristi iz svega ovoga
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ja imam puno listi, a ne skeniram ! (dobro, malo skeniram) :D
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ljudi imam ideju , nominujemo jedni druge za javno objavljivanje višekonekcijskih listi , minimalno 2 konekcije pa do + beskonačno :D
Автоматски споено мислење:

vec 10 dana neizlazim iz stana u Italiji zbog korone pa bi mi dobro dosla kakva lista sa dobrom videotekom da se pogleda poneki film..ako neko zeli poslati moze na PP..hvala
Jel poslao ko Seji liste?
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ajde evo ti mi reci, iz kog razloga imaš recimo 20 - 30k listi, ako imaš toliko ili imaš i više, svejedno, za čega ti služi? ovo pitam jer sam sebe uhvatio da više visim skenirajući nego gledajući nešto od svega toga, meni je ovo čist hobi, mogu te razumeti jedino ako imaš neke druge koristi iz svega ovoga
Pa ko kaze da imam,nego reci ti meni sto visis kao sto sam kazes sto ne zivis zivot i ovako je kratak i nema popravni.I meni je hobi ali samo povremeno kao razbibriga,zasto ljubomora i stalno razmisljate o koristi ili toliko tesko zivite.Posto nisi shvatio,poenta mog posta je bila da nekolicina stalno pokusava nesto da nametne drugima
u ovom slucaju neka ogranicenja i zabrane.To nikada nije uspevalo. :)
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Sve je to ok,ali ne moze jedan config. za sve. Ima servera raznih kao i upita tako da mora vise razlicitih, to univerzalni ne pije vodu ko tvrdi drugacije neka me demantuje ili nek mi posalje taj carobni da vidim i skidam kapu.Javno cu demantovati sebe i priznati gresku.
Ima config za :stalker, za magLoad, reborn i galaksy, nemoguce da ima jedan univerzalni
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Pa ko kaze da imam,nego reci ti meni sto visis kao sto sam kazes sto ne zivis zivot i ovako je kratak i nema popravni.I meni je hobi ali samo povremeno kao razbibriga,zasto ljubomora i stalno razmisljate o koristi ili toliko tesko zivite.Posto nisi shvatio,poenta mog posta je bila da nekolicina stalno pokusava nesto da nametne drugima
u ovom slucaju neka ogranicenja i zabrane.To nikada nije uspevalo. :)
Možda nisam dobro napisao pa me nisi razumeo, mislio sam da sam visio(kratko vreme), sad više ne jer sam uvideo da pravim grešku i da nema potrebe da od 50 servera imam po 100 - 200 listi jer mi ne služe ničemu , poenta je baš to, čemu silovanje servera jer to će sigurno dovesti do uvođenja novih zaštita i ostalih zajebancija, nikom nemam nameru nešto da zabranim niti to mogu, a još manje da budem ljubomoran na nekog (neznam zašto bih), ali se samo pitam da li možemo biti umereni za opšte dobro
 

Kajgana Shop

На врв Bottom