Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Postoji u ovoj cijeloj prici jako puno "usamljenih jahaca". ;)
Koliko to god smijesno izgledalo i sad cu vjerovatno dobiti po p...ci, vecina "usamljenih jahaca" je sa sf, samo ljudi sute. E sad, ja uvijek "talasam" pa mea culpa, serite po meni.
Samo mi reci, jesam li ja nesto nekad slagao, govoreci o bilo cemu ?!
"Usamljeni jahac" znaci biti sam i objektivan ! "Usamljeni jahac" uvek govori istinu i samo istinu !
"Usamljeni jahac" ne zastupa nikoga ! ;) :D "Usamljeni jahac" ne radi u grupi !
"Usamljeni jahac" radi ono sto on hoce, kada hoce i kako hoce ! ;)
Ima takvih "usamljenih jahaca" !
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Samo mi reci, jesam li ja nesto nekad slagao, govoreci o bilo cemu ?!
"Usamljeni jahac" znaci biti sam i objektivan ! "Usamljeni jahac" uvek govori istinu i samo istinu !
"Usamljeni jahac" ne zastupa nikoga ! ;) :D "Usamljeni jahac" ne radi u grupi !
Shodno tome ispada da sam ja lazov, jbg nema veze. :(
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Није ми јасно зашто се ради ово са дељењем конфига, не знам коме терате инат, осим сами себи..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Није ми јасно зашто се ради ово са дељењем конфига, не знам коме терате инат, осим сами себи..
Pricalo se o tome vec nadugo i nasiroko, niko nije htio slusati, jbg.
Sad ce te liste ako se i nadju trajati po pola sata maksimalno, ali kako ljudi vec rekose, mi smo prodane duse pa pricamo gluposti, ono sto je zalosno da ce ljudi koji trebaju listu iz ovih ili onih razloga opet biti nazalost primorani "zicati" istu, no ja sam samo stari prdonja, zanemarite moj stav po tom pitanju.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pricalo se o tome vec nadugo i nasiroko, niko nije htio slusati, jbg.
Sad ce te liste ako se i nadju trajati po pola sata maksimalno, ali kako ljudi vec rekose, mi smo prodane duse pa pricamo gluposti, ono sto je zalosno da ce ljudi koji trebaju listu iz ovih ili onih razloga opet biti nazalost primorani "zicati" istu, no ja sam samo stari prdonja, zanemarite moj stav po tom pitanju.
Deja Vu ! ;)
Samo mi, molim te reci, kome to stvarno treba lista ?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom