Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Koliko je meni poznato, ima jos nekih foruma gde su ljudi dobili 'dzabe' viet. Samo ovo 'dzabe' je relativno, potrebno je lizati odredjene delove tela doticnom, ja se bas i nebih bavio tim sportom, bolje i dalje gledati u plafon.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Drzavice za niskim zivotnim standardom i zivotnim vijekom sa losim zivotnim navikama smatraju da je 65g duboka starost nemocnog krezubog dide,Uspostavljanje autokracije i represije nad svojim jadnim i napacenim narodom u ovakvim trenucima moze samo monstrum.Da mi netko uzme trecinu place za kaznu sto idem na posao,jel treba i zutu traku da stavim na ruku.Koji bolesni umovi.
Jesi mozda pokusao da procitas to sto si napisao?
Da jesi, video bi kako je tvoja konstatacija besmislena....
Ljudima je za njihovo dobro ograniceno kretanje, jer spadaju u najrizicniju grupu.Policija ce im donositi namirnice i potrepstine, a volonteri Crvenog krsta pomagati u svemu ostalom.Kao sto rece @vehbos, platu ce primati isto kao i da rade(oni od 60.god.pa nadalje)...I to je za tebe respresija?
Da su kamo lepe srece i ostali tako uradili, sigurno bi bilo manje zrtava....
Ili je poenta bila da ti je trecina plate 1250 eura?
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Jesi mozda pokusao da procitas to sto si napisao?
Da jesi video bi kako je tvoja konstatacija besmislena....
Ljudima je za njihovo dobro ograniceno kretanje, jer spadaju u najrizicniju grupu.Policija ce im donositi namirnice i potrepstine, a volonteri crvenog krsta pomagati u svemu ostalom.Kao sto rece @vehbos, platu ce primati isto kao i da rade(oni od 60.god.pa nadalje)...I to je za tebe respresija?
Da su kamo lepe srece i ostali tako uradili, sigurno bi bilo manje zrtava....
Ili je poenta bila da ti je trecina plate 1250 eura?
ja glupav......vinka
Drzavice za niskim zivotnim standardom i zivotnim vijekom sa losim zivotnim navikama smatraju da je 65g duboka starost nemocnog krezubog dide,Uspostavljanje autokracije i represije nad svojim jadnim i napacenim narodom u ovakvim trenucima moze samo monstrum.Da mi netko uzme trecinu place za kaznu sto idem na posao,jel treba i zutu traku da stavim na ruku.Koji bolesni umovi.
hahhahaa..jel se ti drogiras....,,trecina plate 1250 eura....,,,ti da stavis zelenu traku....
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
ti ko i @dux4, sve imas, al' bas bi ti tvviet leg'o :D
moj ti je savet, uzmi sam, il' ga reketiraj, pa ce sam dati :lolzz:
Ma ne ja sam samo hteo sa vidim kakva je to lista posto su je skoro svi hvalili osim jednog experta pa reko bas da vidim o cemu se radi ma ja i ne gledam tv nemam vremena od skeniranja :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom