Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
http://tvviet.gs/channel/index/ex-yu-kanali odnosno lucluc je ljudina i opet ga je gamad htjela rasturit , za ostale ne znam , ovaj iz gradine stalno govori da daje liste , baš sam iz zajebancije tražio da mi da listu ,ali nije poslao znači kak se govori kod mene sama hvala ništ ne vala hahaha
Nije tacno, Luc-Luc je nula za ovog iz Gradine, nadjite jedan upis da se covek pohvalio da mu je Luc Luc dao liniju dzabe? NEMA.

S ovom Gradinom se svako malo natezem ali lik mi je pre 10 dana poslao listu, doduse na mesec al i to je nesto. Za njega garantujem da daje liste, e sad dal dobiju svi koji zatraze, sumnjam ali i razumem, previse je to ljudi, ali da daje, daje.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Opet me pizaju mac od domaćeg servera na pm.. Poslao
Nije tacno, Luc-Luc je nula za ovog iz Gradine, nadjite jedan upis da se covek pohvalio da mu je Luc Luc dao liniju dzabe? NEMA.

S ovom Gradinom se svako malo natezem ali lik mi je pre 10 dana poslao listu, doduse na mesec al i to je nesto. Za njega garantujem da daje liste, e sad dal dobiju svi koji zatraze, sumnjam ali i razumem, previse je to ljudi, ali da daje, daje.
Luc luc navodno daje u vip sf ali direktno na mac od siptv... Meni bi baš dobro legao jedan vivet na stb... Onako legalni da opusteno gledam Haha
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nije tacno, Luc-Luc je nula za ovog iz Gradine, nadjite jedan upis da se covek pohvalio da mu je Luc Luc dao liniju dzabe? NEMA.

S ovom Gradinom se svako malo natezem ali lik mi je pre 10 dana poslao listu, doduse na mesec al i to je nesto. Za njega garantujem da daje liste, e sad dal dobiju svi koji zatraze, sumnjam ali i razumem, previse je to ljudi, ali da daje, daje.
Putujem svijetoooooom al Bosne nemaaaaa ni boljih ljudiiiii nit ljepsih zenaaaaa. :)
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
170
Corona uticaj na moj zivot , nova mjera vlade :
Brnabić: Zbog nediscipline oštrije mere, za izlazak starijih od 65 kazna 150.000
misli se na dinare a to je oko 1250 eura
Ima da budem cijeli dan i noc po forumima.
Drzavice za niskim zivotnim standardom i zivotnim vijekom sa losim zivotnim navikama smatraju da je 65g duboka starost nemocnog krezubog dide,Uspostavljanje autokracije i represije nad svojim jadnim i napacenim narodom u ovakvim trenucima moze samo monstrum.Da mi netko uzme trecinu place za kaznu sto idem na posao,jel treba i zutu traku da stavim na ruku.Koji bolesni umovi.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Taj Luc Luc daje ovim iz SF Vip-a da mu ne bi Rocco Siffredi iskakao umjesto Vucica kad neko prebaci na RTS.
Inteligentan covjek, plati reket i gotovo. :D
Автоматски споено мислење:

jes' bio ti u Vojvodini :D
Samo u prolazu. :D
Par vojvodjana sam upoznao , ali nazalost ni s kim toliko dugo se nisam imao priliku druziti da bi dao neki sud.
Na svjetskom nivou moje iskustvo kaze da su jedni od najboljih naroda Jordanci i Argentinci. Ti su me ljudi posebno dojmili...svaki na svoj nacin.
 
Последно уредено:
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
Drzavice za niskim zivotnim standardom i zivotnim vijekom sa losim zivotnim navikama smatraju da je 65g duboka starost nemocnog krezubog dide,Uspostavljanje autokracije i represije nad svojim jadnim i napacenim narodom u ovakvim trenucima moze samo monstrum.Da mi netko uzme trecinu place za kaznu sto idem na posao,jel treba i zutu traku da stavim na ruku.Koji bolesni umovi.
Da je Italija preduzela ovakve mjere nebi bilo toliko zrtava jer dijete moze da izdrzi veoma visoku temperaturu dok izradjeni covek koji je radio 40 godina to nemoze izdrzati drugo djeca neidu u skolu niti studenti na fakultete ,nastava se prati putem interneta i tv jednog kanala ,oni koji neidu na posao platu ce primati normalno i mislim da je sve dobro i lijepo organizovano da se narod spasi od ovog opoasnog virusa.Zelim svima dobro zdravlje.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Taj Luc Luc daje ovim iz SF Vip-a da mu ne bi Rocco Siffredi iskakao umjesto Vucica kad neko prebaci na RTS.
Inteligentan covjek, plati reket i gotovo. :D
Автоматски споено мислење:


Samo u prolazu. :D
Par vojvodjana sam upoznao , ali nazalost ni s kim toliko dugo se nisam imao priliku druziti da bi dao neki sud.
Na svjetskom nivou moje iskustvo kaze da su jedni od najboljih naroda Jordanci i Argentinci. Ti su me ljudi posebno dojmili...svaki na svoj nacin.
upoznavanja, druzenja, "mesanja" i tolerancija su buducnost covecanstava
(po mogucstvu bez korone) :D
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Taj Luc Luc daje ovim iz SF Vip-a da mu ne bi Rocco Siffredi iskakao umjesto Vucica kad neko prebaci na RTS.
Inteligentan covjek, plati reket i gotovo. :D
Автоматски споено мислење:


Samo u prolazu. :D
Par vojvodjana sam upoznao , ali nazalost ni s kim toliko dugo se nisam imao priliku druziti da bi dao neki sud.
Na svjetskom nivou moje iskustvo kaze da su jedni od najboljih naroda Jordanci i Argentinci. Ti su me ljudi posebno dojmili...svaki na svoj nacin.
ja sam Argentinac (Ushuaia-najbolji nature kanal na svetu(FR,)
Inače Ushuaia-Ognjena zemlja
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Nije tacno, Luc-Luc je nula za ovog iz Gradine, nadjite jedan upis da se covek pohvalio da mu je Luc Luc dao liniju dzabe? NEMA.

S ovom Gradinom se svako malo natezem ali lik mi je pre 10 dana poslao listu, doduse na mesec al i to je nesto. Za njega garantujem da daje liste, e sad dal dobiju svi koji zatraze, sumnjam ali i razumem, previse je to ljudi, ali da daje, daje.
Slazem se sa gorenavedenim gradinu je bar covek nekome dao bar tako kazu neke kolege a za taj tv viet ja sam trazio od tog luc-luc jednu listu samo da vidim kako to izgleda ta toliko hvaljena lista i jos sam mu napomenuo da ja sve imam bilo koji server za koji znam sem njegovog naravno i covek :( ——mozda nije video poruku ebem li Ga
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Kajgana...ubedljivo po anketi od STO ispitanih raznih clanova raznih foruma...forum na zadnjem mestu...ubvedljivo na zadnjem mestu,a clanovi,vecina njih dobili ocenu...bolje da nepisem....to sam nasao na jednom forumu...zanimljivo..ko bi rekao...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Slazem se sa gorenavedenim gradinu je bar covek nekome dao bar tako kazu neke kolege a za taj tv viet ja sam trazio od tog luc-luc jednu listu samo da vidim kako to izgleda ta toliko hvaljena lista i jos sam mu napomenuo da ja sve imam bilo koji server za koji znam sem njegovog naravno i covek :( ——mozda nije video poruku ebem li Ga
ti ko i @dux4, sve imas, al' bas bi ti tvviet leg'o :D
moj ti je savet, uzmi sam, il' ga reketiraj, pa ce sam dati :lolzz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom