Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Sta ste navalili na covjeka i gradinu. Neka malo odmori kao i vecina portala sa ExYu prostora. Ako u danasnjici nemate sta gledati onda bavite se heklanjem. Gradina pa gradina..malo se nasaliti a ne sad udri i dan i noc po jednom serveru sa 1000 mjesta. Nije u redu ali radite sta hocete i zelite. Prelazi sve ovu u neku dosadu kao kad dobijes picajzle pa se ceskas non stop... :anco:
Nemaj taj veze sa gradinom, on dodje ovde da napujda ostale da napadaju gradinu, da ne diraju njegov server, koji god da je.. :D
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
kad si zavsio za advokata....dok si heklao....
Автоматски споено мислење:


ajde vise .....ja mislio ti neki covek pa te dzabe napadaju...a ti lazov na kvadrat
Simkela sto ti potrebujes;)
a joj kad sad ugasimo ovaj SF Pleyer auuu bice drekanja ko sanitet:) A finomo napisali da dajemo linije besplatno za danas smo podijelili oko 40 linija Besplatni sto ja mislim da je korektno sa nase strane a ove Junacine sto glume Frajere ,sad kad ugasimo SF Pleyer ,da nam se izvinu javno i dobice od nas liniju da se ne muce,da ne ganjaju tockene,da se ne zezaju sa sf pleyer,nego kao ljudi da svoj mozk pametni iskoriste na druge stvari...
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Simkela sto ti potrebujes;)
a joj kad sad ugasimo ovaj SF Pleyer auuu bice drekanja ko sanitet:) A finomo napisali da dajemo linije besplatno za danas smo podijelili oko 40 linija Besplatni sto ja mislim da je korektno sa nase strane a ove Junacine sto glume Frajere ,sad kad ugasimo SF Pleyer ,da nam se izvinu javno i dobice od nas liniju da se ne muce,da ne ganjaju tockene,da se ne zezaju sa sf pleyer,nego kao ljudi da svoj mozk pametni iskoriste na druge stvari...
sto potrebujem...pa rekao si da dajes liniju...ja deset puta molio ti nikad a kao dao si 40 ..djavola si ikome dao...to se kod nas zove..lazov,,
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Simkela sto ti potrebujes;)
a joj kad sad ugasimo ovaj SF Pleyer auuu bice drekanja ko sanitet:) A finomo napisali da dajemo linije besplatno za danas smo podijelili oko 40 linija Besplatni sto ja mislim da je korektno sa nase strane a ove Junacine sto glume Frajere ,sad kad ugasimo SF Pleyer ,da nam se izvinu javno i dobice od nas liniju da se ne muce,da ne ganjaju tockene,da se ne zezaju sa sf pleyer,nego kao ljudi da svoj mozk pametni iskoriste na druge stvari...
E 100% si ti podelio 40 lista.Ma nelazi narod misliće stvaro da si podelio.Netreba nikakav SF player samo STB radi gradina nikad bolje.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Vi Moderatori mozete brisati moje postove ali vasu bolest za istinom niko nemoze izbrisati :)A svima vama hvala na suradnji i na otklanjanju nasi stini problema:) Lahka vam noc.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Vi Moderatori mozete brisati moje postove ali vasu bolest za istinom niko nemoze izbrisati :)A svima vama hvala na suradnji i na otklanjanju nasi stini problema:) Lahka vam noc.
наша болест??
навистина добиваш заслужено..
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Ironman1 budi miran da te glava ne boli... Lahka ti noc moj Bosancerosu ;)
Ti si izgleda neki prodavac magle pa si nasao ovdje da je prodajes, ovdje ima svako sta da gleda, kada te budu dohvatili ameri za autorska prava placaces za zivota svoga a mozda ce ti i unuci najvjerojatnije placati i opet neces sve obaveze namiriti, prema tome pali odakle si dosao, dok ti nije kasno.
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Openbulet ne bil losa rabota moze i useri da skenira i stb portali treba samo malku da se prepravi konfiguracijata.
bandicam 2020-03-16 00-11-07-440.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom