Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Evo me na tvom forumu nema puno aktivnih usera pa me mozeš za onu stvar uhvatiti.:pos::pos::pos::pos:
Samo ti uzivaj na forumu, a to da si u vipu to tebi tako izgleda hahaah, al otom potom hahahah samo uzivaj dok si dobar ko mali pesek niko ti nista nece tako da hvataj se sam za onu stvar hheheheeh.A ovdje se spusi koliko oces jako me zaboli sta pises mos mislit nemam pametnijeg posla u zivotu nego se nervirat na tvoje postove.Tvoje postupci i pisanje govore o tebi netrebam ja da sad to nesto komentiram previse.I da ti ponovim niko ti nista nece nisi ugrozen tako da nemoj se vise hvatat za kitu
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
Dobro vece svima, izvinite sta cu temu aktualizirati al nazalost nisam dobio do dan danas nista :( Sigurno ima Bili svoj razlog al necu sad prvise na to ulaziti!
Evo opet moja ponuda:
Ko posedjuje doblest i moze odvojiti malo vremena da mi da te alate ili upute (kako god hoces) za da ne bi vam svaki put smetao kad mi potreba lista iskljucivo za sopstvene potrebe a ja cu se monetarno revanzirati!!! Cena po dogovorom. Pozdrav svima dobronamernih ljdi ;)
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
okupljanje i nije problem, nego nije pozeljo voditi ljubav dok ovo ne prodje, to je muka malo veca .....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom