Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
hvala svima za mac koji sam trazio , a za onog ko se hvali da ima skener i da če da ga podjeli nanosi se na ( olbih) da bogda mu riknu komp pa da mu se skener nikad više nevrati . nije ni toliko čovjeka da barem odgovori da se samo šali da če poslat , taj čovjek je zamene niko i ništa . od sada samo ignor
Автоматски споено мислење:

zanimljivo i to da niko ni nekaze na pm da ima skener ali nazalost moju ima ga samo zasebepa pa ga nemoze podjelit jer ima koronu u njemu i zarazio bi raju
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
hvala svima za mac koji sam trazio , a za onog ko se hvali da ima skener i da če da ga podjeli nanosi se na ( olbih) da bogda mu riknu komp pa da mu se skener nikad više nevrati . nije ni toliko čovjeka da barem odgovori da se samo šali da če poslat , taj čovjek je zamene niko i ništa . od sada samo ignor
Автоматски споено мислење:

zanimljivo i to da niko ni nekaze na pm da ima skener ali nazalost moju ima ga samo zasebepa pa ga nemoze podjelit jer ima koronu u njemu i zarazio bi raju
Sa skenerom ti je kao s prvim milionom , najteže je do prvoga doći , a onda imaš para na bacanje ali si sve škrtiji jebiga :)

P.S: Olbih je u Italiji, ne pitaš kako je čovjek ..jebo njega , daj ti skener ...po tuđoj guzici hiljadu degeneka ..
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
hvala svima za mac koji sam trazio , a za onog ko se hvali da ima skener i da če da ga podjeli nanosi se na ( olbih) da bogda mu riknu komp pa da mu se skener nikad više nevrati . nije ni toliko čovjeka da barem odgovori da se samo šali da če poslat , taj čovjek je zamene niko i ništa . od sada samo ignor
Автоматски споено мислење:

zanimljivo i to da niko ni nekaze na pm da ima skener ali nazalost moju ima ga samo zasebepa pa ga nemoze podjelit jer ima koronu u njemu i zarazio bi raju
kako vidim nisi se ni udostoio reci hvala na pp.... slabo ce ti neko na taj nacin ovde pomoci ....
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Igrac zapada koji treba da posvadja Srbe i Hrvate ciji je Tesla original. :D
Prije mislim da im se Rimac upleo u posao. Ima bolji i jeftiniji, samim time i konkurentniji proizvod. Sve više velikh igrača stoji iza njega i ako nastavi tako, ode Tesla u qrac. Bit će da je to potez očajnika.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ma kome je do ljubavi u ova šugava vremena,
Kome treba muškarac i kome treba žena,
Preokupacija mi je sad jedna istina gola,
Nemam previše love pa kupujem polovna kola.

I sjest ću u auto pa put Irske da vidim zelene brege
Da popijem na kiši, zamislim Jamaiku i reggae,
Samo se želim osjećati, onako da mi je ravno sve
Jer stigao sam do dna i dalje ne ide....
Dobro vam jutro dobri ljudi.
10995467_458190237675858_2088994892442142726_n.jpg
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ma kome je do ljubavi u ova šugava vremena,
Kome treba muškarac i kome treba žena,
Preokupacija mi je sad jedna istina gola,
Nemam previše love pa kupujem polovna kola.

I sjest ću u auto pa put Irske da vidim zelene brege
Da popijem na kiši, zamislim Jamaiku i reggae,
Samo se želim osjećati, onako da mi je ravno sve
Jer stigao sam do dna i dalje ne ide....
Dobro vam jutro dobri ljudi.
Прегледај го приврзокот 237712
Drug, ne daj se smesti, samo nastavi tako. Užitak te je čitati ;)
 
Член од
29 декември 2019
Мислења
96
Поени од реакции
200
Kako sa SMART IPTV Playera skinuti listu na PC radi sortiranja kanala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom