Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
dao sam kome treba besplatne i davacu ali idu provjere :) Ja vas sve Selamim i zeli vam Lahku noc sutra je Ponedeljak bice neki novosti :) budite spremni:) Nasa Bosna igra protiv ovi Iraca sjevreni ,juzni kojli su vec... u svakom slucaju bice tu noc Besplatna lista za te utakmice.
Bice dobro s Ircima u Zenici, extra narod ..sisaju ko smukovi, a miroljubivi. Jedan se neke godine kad smo igrali u barazu ubio na mrtvo i zaspao u parku.. mi ga budili i doveli medju njegove. :) U Parizu su bili uz nas protiv Francuza, vecinu onih panoramskih brodova na Seni oni drze.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Bice dobro s Ircima u Zenici, extra narod ..sisaju ko smukovi, a miroljubivi. Jedan se neke godine kad smo igrali u barazu ubio na mrtvo i zaspao u parku.. mi ga budili i doveli medju njegove. :) U Parizu su bili uz nas protiv Francuza, vecinu onih panoramskih brodova na Seni oni drze.
Dado ako bogda vidimo se u Zenici
 

Attachments

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Evo jedan video za moje Bosance i Hercegovce iz privatne arhive , iz Ziline. Kad ovog Slovaka sto mi je na uši počeo pjevati da je Zilincar nisam bacio s ovog zida neću nikog :D

 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Vidi Dux ja se 100% zezam prenesi svojim Gazdama da si ti jendo obicno smece koje cinkari ljude radi jedne liste da bi se uvukao nekom u Supak to jest u supcinu.Ja sam do sa dkonto da se ti zezas ali ti si bolestan,bezobrazan nesznas sta ces sa sebe... Ako vec znas u sto necu d aulazim ond ato dokazi,zardi nemoj da na tebi neki drugi zaradjuju a ti ispade MAGARAC.
sad si ga.............:D:D:D:busi::angel:
Автоматски споено мислење:

oldbih hvala na skener extra je
je odlican
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Jel moze neko da mi iskenira jedan link? Ja sam probao, ali nista nisam dobio kao rezultat...
Proverio sam, panel je Xtream Codes Reborn...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom