Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Ovde imamju 4 covjeka koji rade za druge iptv provajdere tipa ar.,Ultr.. itd... i ond aove ljudi postene koji iskreno nemju da palte sebi kvalitetnu listu ispastaju radi 4 covjeka vi sad dobri,osteni ljudi iz exyu dobro skontajte koji su to ljudi medju vama.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Ovde imamju 4 covjeka koji rade za druge iptv provajdere tipa ar.,Ultr.. itd... i ond aove ljudi postene koji iskreno nemju da palte sebi kvalitetnu listu ispastaju radi 4 covjeka vi sad dobri,osteni ljudi iz exyu dobro skontajte koji su to ljudi medju vama.
pa kad si ti tako dobar,sto neposaljes listu kad ti neko,,,,,ko nema da plati,,,,,trazi......svi ste vi isti,nezajebavaj
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Ta cetvorica se ne eksponiraju ko su da su, i ne vredjaju i ne provociraju clanove ovog foruma, a ti si upravo tako poceo jbg. Lepo je neko napisao, da si dao jednu visekonekcijsku listu nekolicini clanova na pm bila bi mirna Backa. Da samo napomenem, niti gledam niti mi treba tvoja lista, realno ima mnogo boljih...
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ta cetvorica se ne eksponiraju ko su da su, i ne vredjaju i ne provociraju clanove ovog foruma, a ti si upravo tako poceo jbg. Lepo je neko napisao, da si dao jednu visekonekcijsku listu nekolicini clanova na pm bila bi mirna Backa. Da samo napomenem, niti gledam niti mi treba tvoja lista, realno ima mnogo boljih...
Ako ti treba samo javi na pm, gradinu imam cijeli panel.. A i ostalo za tebe..
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
dao sam kome treba besplatne i davacu ali idu provjere :) Ja vas sve Selamim i zeli vam Lahku noc sutra je Ponedeljak bice neki novosti :) budite spremni:) Nasa Bosna igra protiv ovi Iraca sjevreni ,juzni kojli su vec... u svakom slucaju bice tu noc Besplatna lista za te utakmice.
 
Член од
12 ноември 2019
Мислења
64
Поени од реакции
22
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
dao sam kome treba besplatne i davacu ali idu provjere :) Ja vas sve Selamim i zeli vam Lahku noc sutra je Ponedeljak bice neki novosti :) budite spremni:) Nasa Bosna igra protiv ovi Iraca sjevreni ,juzni kojli su vec... u svakom slucaju bice tu noc Besplatna lista za te utakmice.
meni nisi dao nista:(
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Vidi Dux ja se 100% zezam prenesi svojim Gazdama da si ti jendo obicno smece koje cinkari ljude radi jedne liste da bi se uvukao nekom u Supak to jest u supcinu.Ja sam do sa dkonto da se ti zezas ali ti si bolestan,bezobrazan nesznas sta ces sa sebe... Ako vec znas u sto necu d aulazim ond ato dokazi,zardi nemoj da na tebi neki drugi zaradjuju a ti ispade MAGARAC.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
ja gledam na laptopu i ne vidim problem u tome mozda nemam televizor mozda je pokvaren mozda sam ga bacio ktoz prozor mozda sam ga poslao u Srbiju
Ja mislim da je problem samo taj sto player dolazi sa SF.Smesno je uporedjivati ga sa turskim kada su sami turci priznali koji je bolji,uostalom SF vec ima 8 verziju update dok je turski stao tu gde jeste. Bas se pitam zbog cega?

An da a Sahbaz vas je bas pitao koje predloge imate da bi poboljsao svoj player hahaha
Da se samo nadovezem na ovo sto kolega Brzi Misko napisa

sa posljednjim updatiranjima SF player je zaista najbolji IPTV player za Windows trenutno....Otvara i macove i m3u8 liste, Vod dobijate sa kategorijama pregledno i lijepo, podrska i za Youtube itd...
Do sada nisam naisao da player neotvara nesto ako je lista ili Mak OK.
Nije mi cilj da reklamiram SF ovdje ali treba reci da je Sale sa ekipom napravio zaista dobar posao.
I ono sto je jednako vazno....To je dijelo ruku i znanja nasih ljudi sa prostranstva na kojem svi zivimo ili smo zivjeli...
Pozdrav i ugodno nedeljno vece
 

Kajgana Shop

На врв Bottom