Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ljudi,kako vas nije sram da tražite a skoro sam siguran da svi imate sto za gledat,prije par dana neko je objavio paket visekonekcijskih domacih listi i vecina ih radi bez problema,a i elmu je valjda dijelio na mp koliko sam primijetio ponajbolje visekonekcojske liste,i opet vam nije dosta nego cekate da vam covjek da gradinu na sedmicu ili najvise mjesec dana
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Ljubitelji F1, molim pomoć.
Imao sam jedan portal http://z.iptvsubscription.org:80 na kojem su bili kanali sa live kamerama (kaciga, bolid, box, itd).
Na žalost taj portal više ne radi (ili su promijenili URL). Zna li netko neki drugi gdje imaju ovi kanali.
Hvala ;)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Ljudi,kako vas nije sram da tražite a skoro sam siguran da svi imate sto za gledat,prije par dana neko je objavio paket visekonekcijskih domacih listi i vecina ih radi bez problema,a i elmu je valjda dijelio na mp koliko sam primijetio ponajbolje visekonekcojske liste,i opet vam nije dosta nego cekate da vam covjek da gradinu na sedmicu ili najvise mjesec dana
pa narodi voli Daj daj :)
 
Член од
4 март 2020
Мислења
41
Поени од реакции
45
без Чико си ништо)))
некој старо нов член си ,,изглед по испадиве ,,и држењево
имај колку сакаш.....
доброе ,навреме те предупредија да го иабришеш постот....

помалку КУ77ЕЊЕ!!!!!!!!!!!
ОВА ДО СИТЕ!!!ЧЛЕНОВИ..
и не го претворајте форумов во ЧАТ препукување!
Nebrini nista vise nedijelim nikome tak da...
Автоматски споено мислење:

Ott Navigator, TiviMate, iMplayer
I koji je najbolji? i ja ih isto trazim da ustanovim dobar a da je blizu dobar kao sahbazov :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom