Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
hvala vam na vecerasnjoj podrsci :) pa i nije lose 22 mac ugasene sutra nastavljamo ponovo.Pogotovo onoga Papka dux,dex kako se vec zove BUDALA daj objavi sve :) te adrese nemoj biti skrt neka gledaju ljudi jos koji dan :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
hvala vam na vecerasnjoj podrsci :) pa i nije lose 22 mac ugasene sutra nastavljamo ponovo.Pogotovo onoga Papka dux,dex kako se vec zove BUDALA daj objavi sve :) te adrese nemoj biti skrt neka gledaju ljudi jos koji dan :)
Tebi tacno treba tvoj server na svim forumima o iptv pocet publicirat da ti sruse server skeniranjem pa ces se onda malo smirit kad ti ljudi koji su platili nemogu vise gledat ! De bolan poklopi se i cuvaj to sto imas ! Stvarno si naporan ! Ili ti neznas kakve ljudi servere imaju ili se pravis da neznas :) ti si negdje na kraju liste ! Mozda te treba prijavit za ilegalnu distribuciju pa ces ostat i bez tog sto imas ! :D
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Lahka vam noc nastavljamo sutra. @iptv ti si skeniran si pratimo te :) bices dobar kad porastes :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Lahka vam noc nastavljamo sutra. @iptv ti si skeniran si pratimo te :) bices dobar kad porastes :)
Haha de ti prati ko ti je online na serveru ,vidis da si dobio podocnjake gledajuc 24 sata desctop ! ;)
Ja sam porsato odavno cim sam ovdje iz hobia sa uzivanjem a ne strahom i patnjom ko ti , ljudi te provaljuju i ismijaju ko dvorsku ludu !
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Jbte koje gluposti se ovde pisu da ne ispadne da nekoga ja branim ili se uvlacim nekome jer neki znaju da ja sve sto postoji od poznatih servera imam ali zezati coveka na takav nacin
stvarno...
Ajde neki neka naprave ako mogu bar deseti deo od toga sta je gradina uspela pa da vas vidimo onda
Vecina vas ima mac od gradine
Pa pustite coveka zeza se malo on bar dolazi ovde i prica sa nama,a gde su ostali nema ih nigde a gase macove ko nenormalni.Prosli put mi je jedan gazda u roku od 10 min ugasio 5 listi koje sam ja ubacivao u vlc
Ovaj je barem tu i zeza se
Jel znate vi uopste koliko para vam treba kada zapocnete ovaj posao ozbiljno pa jedan kanal se placa od 3-5€ mesecno pa vi racunajte sad koji je to minus ako nemaju prodaju pa plus odrzavanje plus zastita i jos puno sitnica pa hajte udjite u biznis
Naravno znam da se oni menjaju medjusobno neki kradu strimove ali sve kosta i naravno da biste se i vi zastitili da ste na njihovim mestima
Ovo nista licno prema nikome sto kaze Kljuki ja sam samo jedan covek koji pocinje da stari
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
I ja mislim da ne treba previse uznemiravat ove nase iptv servise, na hiljade tv kanala,ogroman broj filmova i serija i sve to od 5-10 eura mjesecno (kutija cigareta na zapad) treba da smo im zahvalni,uz to vecina nas sa ovog i ovakvih foruma gleda besplatno
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
Sto bih ja bio zahvalan i kome, kada nikakve koristi nemam, nego mi bude onako kako sam sebi skrojim ?! ;)
Nismo svi na zapadu, i 5 e mesecno nam je puno, i sto bih placao kad se nekako I sam snalazim !?
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
I ja mislim da ne treba previse uznemiravat ove nase iptv servise, na hiljade tv kanala,ogroman broj filmova i serija i sve to od 5-10 eura mjesecno (kutija cigareta na zapad) treba da smo im zahvalni,uz to vecina nas sa ovog i ovakvih foruma gleda besplatno
Da, treba da smo zahvalni da ljude ovdje naziva Budalama. I onda se ceska i cudi sta mu se desava...
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
Jos kad ti sto su u biznisu, traze nesto od nas amatera, da bi njima biznis bolje isao, ajde ..... kako ih nije sramota (kao ono, zajebace nas, mi ne znamo sta ce im to)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom