Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
pa isto dali dns ili ip ali vam to nempije vode vise :) Jos samo malo :) ko bude fin i dobar dobice fino listu kao covjek d agleda besplatno a ne glumiti Heroja kao dux :)
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Aj saljite neku listu ili nema toga vise ovdje darivanja
Автоматски споено мислење:

Sad kad opet pocinju curit alati opet ce mene okrivit, ja nisam bio da ude,to sam nekolicini napisao, al dvojica ga gurali zna se ko.Pa cemo vidit dal ce odgovarati sa njim i oni.
Salji mi jedan mac skener onda
Автоматски споено мислење:

dobit ces prije korona virus :D
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
pa isto dali dns ili ip ali vam to nempije vode vise :) Jos samo malo :) ko bude fin i dobar dobice fino listu kao covjek d agleda besplatno a ne glumiti Heroja kao dux :)
Drug, nemoj me pogresno razumjeti, ne podjebavam ili nesto slicno, ne daj boze, ali ja jedan tvoj mac gledam vec godinu i pol, mo's ti mijenjat ip, dns, token, play_token, nebitno.
Niko te ne dira, to meni osobno sluzi za neke testove i sve pet. Ali ovdje ima ljudi za koje sam ja po znanju o iptv mala beba pa ih nemoj cimati. Cisto dobronamjerna sugestija, da ne svatis pogresno, jbg.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Drug, nemoj me pogresno razumjeti, ne podjebavam ili nesto slicno, ne daj boze, ali ja jedan tvoj mac gledam vec godinu i pol, mo's ti mijenjat ip, dns, token, play_token, nebitno.
Niko te ne dira, to meni osobno sluzi za neke testove i sve pet. Ali ovdje ima ljudi za koje sam ja po znanju o iptv mala beba pa ih nemoj cimati. Cisto dobronamjerna sugestija, da ne svatis pogresno, jbg.
Sve ok Kljuki ali svemu dodje kraj.Ja ovde nikoga nisam imenovao nego sam napisao u zezi da sam znao da ce se ljudi ovoliko posvadjati uvezi Gradine nebi gasili :) Ali uvijek se nadju Papci koji nesto glumetaju.Znamo mi da je ostalo jos Mac adresa ali svakim danom se gase.Svako dobro svima :) Uzdravlje
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Sve ok Kljuki ali svemu dodje kraj.Ja ovde nikoga nisam imenovao nego sam napisao u zezi da sam znao da ce se ljudi ovoliko posvadjati uvezi Gradine nebi gasili :) Ali uvijek se nadju Papci koji nesto glumetaju.Znamo mi da je ostalo jos Mac adresa ali svakim danom se gase.Svako dobro svima :) Uzdravlje
Ajd ne seri... Dođeš ovdje i provociraš.. Kao ti si igasio... Moš mislit.. Nikad nisam javno ništa uništavao ali sam s tobom na rubu
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Sad idem upalit laptop da ti ovdje stavim taj tvoj novi mac, samo da ti dokažem da ti đabe sve.. A ako nastaviš... Onda ćeš vidjet...
Автоматски споено мислење:

2a02:8388:6084:3c80

2a02:8388:4201:7780

jel prepoznaješ ovo? ili ćemo dalje?
 
Последно уредено:
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
Salji na isti racun prvo si poslao pa stornirao u par sati,a o igricama ko sta igra o tome bi se dalo raspravljat al ne javno,a u govna si se sam uvalio i sa ovom slikom
evo ti
1583253265472.png
Sad kad opet pocinju curit alati opet ce mene okrivit, ja nisam bio da ude,to sam nekolicini napisao, al dvojica ga gurali zna se ko.Pa cemo vidit dal ce odgovarati sa njim i oni.
ti si vidim neki inteligentan lik,kako bi ti znao iskoristiti situaciju da me se izbaci
ccc
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom