Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
gde ima taj universal stalker plugin?
a za Tebe, kako si mlad član treba sve da prodješ, (iz moje arhive sql komande) pa više nećeš misliti da samo pritisneš dugme kao sad
Jel znas ti uopce sta je sql ? Majstore to je webexploits list. A i te komande si prepisao od mene, evo sad bas gledam 15 dec kod komsije isti post.
  • Postoje tri seta naredbi u SQL-u: definicione, manipulacione i kontrolne.

  • Definicioni set naredbi koristi se za kreiranje, brisanje i ažuriranje objekata MySQL servera (CREATE, ALTER, DROP).

  • Manipulacioni set naredbi se koristi za rukovanje podacima iz tabela (SELECT, INSERT, UPDATE I DELETE).

  • Kontrolni set naredbi koristi se za rukovanje pravima (GRANT, DENY I REVOKE).

  • Naredbe se često razlikuju unutar samog seta, po opcijama.

  • Osim naredbi MySQL poseduje i druge funkcionalnosti (ugrađene funkcije i uskladištene procedure).

  • Retko treba davati prava na naredbe za kontrolu i definiciju


Pročitajte više: http://edukacija.rs/it/baze-podataka/sql-naredbe-setovi
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Jel znas ti uopce sta je sql ? Majstore to je webexploits list. A i te komande si prepisao od mene, evo sad bas gledam 15 dec kod komsije isti post.
  • Postoje tri seta naredbi u SQL-u: definicione, manipulacione i kontrolne.

  • Definicioni set naredbi koristi se za kreiranje, brisanje i ažuriranje objekata MySQL servera (CREATE, ALTER, DROP).

  • Manipulacioni set naredbi se koristi za rukovanje podacima iz tabela (SELECT, INSERT, UPDATE I DELETE).

  • Kontrolni set naredbi koristi se za rukovanje pravima (GRANT, DENY I REVOKE).

  • Naredbe se često razlikuju unutar samog seta, po opcijama.

  • Osim naredbi MySQL poseduje i druge funkcionalnosti (ugrađene funkcije i uskladištene procedure).

  • Retko treba davati prava na naredbe za kontrolu i definiciju


Pročitajte više: http://edukacija.rs/it/baze-podataka/sql-naredbe-setovi
Elmu, navrati za 2-3 mjeseca ako hoces da vidis kopiju ove tvoje poruke..
 
Член од
19 јули 2018
Мислења
13
Поени од реакции
5
Pozdrav svima. Ima li neko domaću listu za stbemu da mi posalje u pp?
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Jel znas ti uopce sta je sql ? Majstore to je webexploits list. A i te komande si prepisao od mene, evo sad bas gledam 15 dec kod komsije isti post.
  • Postoje tri seta naredbi u SQL-u: definicione, manipulacione i kontrolne.

  • Definicioni set naredbi koristi se za kreiranje, brisanje i ažuriranje objekata MySQL servera (CREATE, ALTER, DROP).

  • Manipulacioni set naredbi se koristi za rukovanje podacima iz tabela (SELECT, INSERT, UPDATE I DELETE).

  • Kontrolni set naredbi koristi se za rukovanje pravima (GRANT, DENY I REVOKE).

  • Naredbe se često razlikuju unutar samog seta, po opcijama.

  • Osim naredbi MySQL poseduje i druge funkcionalnosti (ugrađene funkcije i uskladištene procedure).

  • Retko treba davati prava na naredbe za kontrolu i definiciju


Pročitajte više: http://edukacija.rs/it/baze-podataka/sql-naredbe-setovi
:pos: :pos: Ama go zafrkna,izigrava celo vreme nekakov si visoko (nisko nekvalifikuvan) haker i dobro (epten bezobrazen ) obrazovan programer ,on da ti bide tezok plagijator.Pa kako da ne reagiras i ne se smees :lolzz::lolzz::ojeaa::pos:
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Jel znas ti uopce sta je sql ? Majstore to je webexploits list. A i te komande si prepisao od mene, evo sad bas gledam 15 dec kod komsije isti post.
  • Postoje tri seta naredbi u SQL-u: definicione, manipulacione i kontrolne.

  • Definicioni set naredbi koristi se za kreiranje, brisanje i ažuriranje objekata MySQL servera (CREATE, ALTER, DROP).

  • Manipulacioni set naredbi se koristi za rukovanje podacima iz tabela (SELECT, INSERT, UPDATE I DELETE).

  • Kontrolni set naredbi koristi se za rukovanje pravima (GRANT, DENY I REVOKE).

  • Naredbe se često razlikuju unutar samog seta, po opcijama.

  • Osim naredbi MySQL poseduje i druge funkcionalnosti (ugrađene funkcije i uskladištene procedure).

  • Retko treba davati prava na naredbe za kontrolu i definiciju


Pročitajte više: http://edukacija.rs/it/baze-podataka/sql-naredbe-setovi
Ili si ti prepisao od mene, to dečko nisu tvoje naredbe 12 godina su u opticaju, takve su mi u arhivi svih godina, šta ti sebi uzimaš za pravo, te sql naredbe imaju svi moji drugari i o prepisivanjima nema zbora, priseti se da nisi odnekud skinuo takav fajl, ja tačno znam od koga mi to
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ili si ti prepisao od mene, to dečko nisu tvoje naredbe 12 godina su u opticaju, takve su mi u arhivi svih godina, šta ti sebi uzimaš za pravo, te sql naredbe imaju svi moji drugari i o prepisivanjima nema zbora, priseti se da nisi odnekud skinuo takav fajl, ja tačno znam od koga mi to
Ne provaljuj se bezveze. Prvo to nisu sql naredbe, drugo Ovaj mitchellkrogza ili kako se zove je napravio ovu skriptu Fail2Ban 8 maja 2018 tako da nemozes ih imati 12 Godina nikako.
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
Za kolegu milan67,nisam stigao ranije...stalker za octagon skines sa download plugins,extension (zeleno dugme) instaliras, restart enigma pa ga pod dodaci nadjes i uneses url za portal za koji imas ispravan mac, save, pa tipkom ok odaberes koji portal zelis (mozes unijeti 6 url) Sada udji sa total com u rec etc/enigma2 , tu nadjes hwmac, prevuces ga na komp, otvoris sa notepad stavis novi mackoji imas ...samo to, prevuci taj novi fajl nazad u rec, promjeni atribut sa 644 na 755 i izadji, restart reca (ne samo enigme) pa u recu -menu -stalker...i uzivaj, tu ga palis i gasis..i da moras nakon instalacije stalkera podesiti show stalker in menu da ga vidis-mozes i preko jedikmakera ja sam se odlucio za opciju plugin m2b_0.5 r0 (najbolje radi) pa kad skinem liniju otvorim sa notepad i ocistim sve one kanale i filmove/serije koje me ne zanimaju, pa sa tc u tmp, pokrenes plugin 2boom m3u, selektiras Gstreamer i tmp za putanju i za par sekundi sve ok...pozzz
tako i radim smo sto sam spojen bezicno pa je za stalker malo nezgodno za hwmac ali retko ga i koristim sve u svema prezadovoljan sam sa risiverom inace koristim openvix i multibot tu menjam openatv ...
probaj ovaj plugin meni ne izgleda lose
enigma2-plugin-extensions-xstreamity_1.0020.20200226_all.ipk
po meni bolji od jedimakera mozes ubaciti 20 linija i svaku testirati a nema je u buketima skoro kao stalker !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom