Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.832
Mozda bi on i dao kad bi imao, i on nezna kako to izgleda kad se udje unutra ,vidis da je cio ovaj tekst kopirao od stojana-hopcup_a
u trećoj slici kad skinete lokalhost koji može biti i 100mb, zavisi od veličine poslužitelja na dnu fajla kad otvorite u N++, nalaze se MAC adrese klijenata
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
u trećoj slici kad skinete lokalhost koji može biti i 100mb, zavisi od veličine poslužitelja na dnu fajla kad otvorite u N++, nalaze se MAC adrese klijenata
ова твое е ,?лично,,,или целосo copy paste од Hopcup?
и сега овдека каналите не се .ts а се со токен,,,,како ќе ги гледаш во твојот dreambox?
ај сега сликовито ,,како она дескриптиција,,,,,со админ и debug key
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.832
ogorelica
Da nisam bio oženjen, zamolio bih vas za ruku i srce
Ako si kavaljer treba da znaš da se konverzacija sa nepoznatim licem (a pogotovo damom) piše Vas (veliko slovo) ali ne mari ako si strendžer i imaš LOVU , možemo sve rešiti. BTW ,to je jedna mama
Автоматски споено мислење:

ова твое е ,?лично,,,или целосo copy paste од Hopcup?
и сега овдека каналите не се .ts а се со токен,,,,како ќе ги гледаш во твојот dreambox?
ај сега сликовито ,,како она дескриптиција,,,,,со админ и debug key
Pa Marko to je sa Tvog foruma,metod je CROW2, rad je moj,i moje su slike urađenog stalkera, to je više radi proseravanja nazočnih,inače TOGA IMA SVE MANJE, vidim neko je tu postavio otvoreni stalker sa ADMIN/1, tu ne treba ništa od gore pisanog jer si dobio i ID i pass samo skineš lokalhost i bereš šta ti treba,obično su ti otvoreni stalkeri prazni na zadnjoj sliki imaš hash za pass i debug key prethodno dok je bio otvoren stalkker uzeo si validan MAC sad imaš osiguranje ako se zatvori portal i hash za pass iID i debug key, staviš u liniju

http://server:port/stalker_portal/c/index.html?debug&debug_key=97d8803336baf0fed34fc2c94f227&mac=00:1A:79:4C:5E:7D
a hash za pass
3662c0bcc4ed9263ba0c4d883f846c5a
nosiš na onaj sajt za dešifrovanje, moraš se registrovvati

i sad imaš sve
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.832
Mozda i jest neznam, znam da je slicno objasnjenje jednom hopcup stavio. Mada ja ne radim tako ja uzmem cjeli stalker sta se nalazi na njemu :)
Export, sql, save.
Tačno, pa kako počinje moj post druže, ja to znam, ali nije moj post metod, citiram kako počinje post gde kažem"ne postoji drugi način, osim da znaš ljude lično, ne čitate, ima sve na Kajgani ". ne svojatam ja ničije i nikad, nemam potrebepa ja to i danas prođem sa Universal stalker skenerom (JSON Plugin), a ova peške metoda služi za putokaz onima koji traže listu. A što meni ovo treba?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ako si kavaljer treba da znaš da se konverzacija sa nepoznatim licem (a pogotovo damom) piše Vas (veliko slovo) ali ne mari ako si strendžer i imaš LOVU , možemo sve rešiti. BTW ,to je jedna mama
Автоматски споено мислење:


Pa Marko to je sa Tvog foruma,metod je CROW2, rad je moj,i moje su slike urađenog stalkera, to je više radi proseravanja nazočnih,inače TOGA IMA SVE MANJE, vidim neko je tu postavio otvoreni stalker sa ADMIN/1, tu ne treba ništa od gore pisanog jer si dobio i ID i pass samo skineš lokalhost i bereš šta ti treba,obično su ti otvoreni stalkeri prazni na zadnjoj sliki imaš hash za pass i debug key prethodno dok je bio otvoren stalkker uzeo si validan MAC sad imaš osiguranje ako se zatvori portal i hash za pass iID i debug key, staviš u liniju

http://server:port/stalker_portal/c/index.html?debug&debug_key=97d8803336baf0fed34fc2c94f227&mac=00:1A:79:4C:5E:7D
a hash za pass
3662c0bcc4ed9263ba0c4d883f846c5a
nosiš na onaj sajt za dešifrovanje, moraš se registrovvati

i sad imaš sve
и со регистрација ,,,и без регистрација го добиваш ова
 
Член од
1 февруари 2019
Мислења
41
Поени од реакции
11
preciznije
vazno je samo ad otvorite stalker_db i odma idete na export
i tamo stiklirate onaj txt gde vam pise sql i na go i toliko
unutra imate vazne stvari a vama je nabitnije
1. admin da nadjete on je na pocetku
sajta koja vrsi deskripcija na md5 kljuc pasvord
uvek vam je prvo admin posle pas a do njega debug kljuc
2 pisete u taj sto ste ga skinuli
ch_links i trazite sve linkove koje zapocinjaju na http ili bilo sto
3. tazite 00:1A
tamo su vam sve mac adrese
4. trazite fluss ili storage
tamo su vam sve pomoćne adrese koi koristi taj stalker

uvek se skuplja debug i mac adresa
jel to vam je upad ako se stalker zatvori za login ili phpmyadmin se zatvori
debug kljuc sluzi u slucaj da se zatvori phpmyadmin i sam stalker_portal login
e onda nastupa debug kljuc uz koi se stavlja i validan mac kako bi se
opet izvukli kanali od stalker_portala


kad udjem u stalker_db znam sta da radim ,a kako uci ako nije onaj defaultni stalker : 1
 
Член од
26 септември 2019
Мислења
53
Поени од реакции
99
Dobro jutro! Ako netko ima m3u sa exyu kanalima bio bih zahvalan.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Život postavlja nam zamke
Na prvom je mjestu sjeta
Nismo ljudi za rastanke
Već da ljubav nam procvjeta.
Život uvijek šansu pruža
Imam za nas ludi plan
I trn može biti ruža
A proljeće svaki dan.

Dobro vam jutro dobri ljudi.

1476561_10151857781125642_356125051_n.jpg
 
Член од
12 мај 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Tačno, pa kako počinje moj post druže, ja to znam, ali nije moj post metod, citiram kako počinje post gde kažem"ne postoji drugi način, osim da znaš ljude lično, ne čitate, ima sve na Kajgani ". ne svojatam ja ničije i nikad, nemam potrebepa ja to i danas prođem sa Universal stalker skenerom (JSON Plugin), a ova peške metoda služi za putokaz onima koji traže listu. A što meni ovo treba?
Mogu li da pitam sta tacno radi taj universal stalker plugin i moze li da se preuzme od negde?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom