Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Prije svega Dobar dan dobri ljudi

Pa onda ako moze i ja bih malo Zdrave hrane ako je moguce...cisto da probam
:)
Ugodno poslijepodne svim clanovima Kajgane i mnogo Iptv
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Koji likovi jbt.. Stavljaju javno višekoneciske liste i sami sebi govore da tako pomažu haha. I onda im pametnjakovići lajkaju.. Pazi sad i onda kad im prigovoriš oni kazu kao ljubomoran si.. Ludilo kako pojedincima mozak funkcionira... Vidim da se niko ne buni.... Pa ćemo ovako... Neću ni ja više biti šupak... Sad mi više nemojte pisati na pm nego napišite javno da vam treba lista i ja ću vam pomoći tako sto ću istu listu staviti javno.. Eto da i ja pomognem.. Apeliram na svoje kolege da poćnu isto pomagati na taj naćin jer oćigledno tako odgovara...
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
4
Поени од реакции
10
Predlazem da svi pisemo na makedonskom. Dok nesto napisemo, prevedemo, copy/paste-amo ima da se shebemo, zaboravicemo s kim smo se kontali posvadjat.
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Treba Balkan fino bagerom poravnat pa spustiti neke druge, normalne ljude da zive i uzivaju u ljepoti zivota i ljepotama Balkana kad mi debili neznamo. Pa do kada vise jbt ti ratovi i podjele.......ja sam prosle godine dosao do nekih stvari i ne ovisim o nikome vise, a kada nisam imao @zokiniko mi je stalno slao liste i izlazio u susret pa mi je bilo kao i da imam alat, dok su se ostali samo kurcili ovdje. I pored svega, da je doslo do neke prepirke ili svadje, ja nikada nebi skype prepiske iznosio u javnost i davao uvid da tamo neko cita kao sto to neki rade da nekome nesto dokazu, moj kucni odgoj mi to ne dozvoljava.
I pored toga sto mi covjek nije da nikakav alat davao mi je liste i ja sam i na tome zahvalan i ne zaboravljam dok ovdje vecina izgleda samo dok ne izvuce korist a onda noz u ledja, ali dobro, to opet govori o njima.
Volite se ljudi, pojedite, pohebite i popite dok mozete, zivot je kratak i samo jedan, hebo vas rat i nacionalnost.
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Dali neko ima da posalje Iptv Zaman Now da nije trial

Hvala
15 eurica kosta zaman a i nije nesto
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
Автоматски споено мислење:

15 eurica kosta zaman a i nije nesto
[/QUOTE]
IPTV Hax0r on je toliko on ako ga ja razumem hoce IPTV Zaman NOW v.1.8 - MAC Grabber
za njega je donacija pa koliko hoces ! a umesto njega ima IPTV Stream Checker , mag_to_m3u converter...
 
Член од
1 март 2016
Мислења
144
Поени од реакции
208
Автоматски споено мислење:

15 eurica kosta zaman a i nije nesto
IPTV Hax0r on je toliko on ako ga ja razumem hoce IPTV Zaman NOW v.1.8 - MAC Grabber
za njega je donacija pa koliko hoces ! a umesto njega ima IPTV Stream Checker , mag_to_m3u converter...
[/QUOTE]

mag_to_m3u converter nece da izbaci uer i pass, a zaman je izbacivao..zato i mi treba
 

Kajgana Shop

На врв Bottom