Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Jebo ti Gargic seku u pickicu. Ako nemas seku ne brini mamicu cu da tj jebem jebo te taj tvoj mentor iz skandinavije a i ti njemu jebi i cerku i zenu i majku, isti ste. Prepoznace se taj baja

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

Dijagnoza jasna kao dan , nervni slom :D Brzo ljekaru Nenade traktoristo, ja nikome nisam ni je i be sastavio , a kamoli opsovao , a sto si ti ogranicen za dobru , kulturnu zajebanciju je tvoj problem :D
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Tebi je davno postavljena.. dupeuvlakac :)

Tebi je "dobra zajebancija" prozivanje ljudi koji su na traktorima morali da beze da ih ne bi klali? Ali nije to tvoj mentalni problem, to je problem ovog moderatora koji ti do dozvoljava.

A inace samo da ti bude jasno (sumnjam da ce), ne kontam te samo kakve veze ja sa traktorima imam? Nek ti taj ko ti je rekao moje ime koje je video na Skajpu kaze odakle sam i da na traktor nisam seo u zivotu (ne u tom kontekstu skojim se sprdas), ali isti ste vi svi, ograniceni ljudi puni mrznje koji se po forumu pretvaraju da su fini i dobri, ali na kraju pokazu svoje lice.
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Zamisli koja je to bolest kad odrastao čovjek moli vlasnika panela da mu šalje slike sa svoje ministre da bi ih lijepio ovdje , hahahahahahahahaha koliko je tom život zanimljiv moš mislit :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Jbt jeli ovo moguce , koliko prostakluka , vrijedzanja i svega na forumu o iptv-u , jeli moguce da psujemo jedni drugima a nepoznajemo se , da se vrijedzamo na nacionalnoj i svim drugim osnovama samo zbog televizije , za nepovjerovat ! Nama (mislim na Balkan) treba stvarno ukinit sve moguce veze sa normalnim svijetom pa i internet , nazalost zbog pojedinaca jer u sustini nismo svi zlobni !
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Jbt jeli ovo moguce , koliko prostakluka , vrijedzanja i svega na forumu o iptv-u , jeli moguce da psujemo jedni drugima a nepoznajemo se , da se vrijedzamo na nacionalnoj i svim drugim osnovama samo zbog televizije , za nepovjerovat ! Nama (mislim na Balkan) treba stvarno ukinit sve moguce veze sa normalnim svijetom pa i internet , nazalost zbog pojedinaca jer u sustini nismo svi zlobni !
Eto vidis moguce je.

Juce na forum nisam usao do jutros, i udjem vidim lik proziva za traktor, ovaj Marko ne reaguje, ustvari reaguje tako sto mu govori da sliku sytavi u spojler umesto da reaguje i najmanje sto moze da uradi obrise post. Ali ne.. on ga jos savetuje

I sta onda da radi neko kad vidi da onaj ko je zaduzen da sprovodi mir i red staje na neciju stranu i ucestvuje u "Dobroj kulturnoj zajebanciji" kako ovaj kaze? Da cutim? A svi znate sta pojedinima znaci taj "traktor" samo se pravite mutavim (ne ti vec ovi koji mu drze stranu).

Taj Marko kaze "Ban za vise od 3 linka istog servera", ovaj okaci bar 10 i nista, druge banuje za okacenu mac adresu. Dal je moguce da ovaj od kad je dosao na forum nema niti jednu opomenu a konstatno provocira?
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ponavljam , neka neko citira bilo koj post gdje sam ja nekoga uvrijedio , ponavljam UVRIJEDIO, a kamoli opsovao tako nisko i jadno kao Gargić maloprije.

Uvijek su se aristokrate razlikovale od kočijaša jebiga :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom