Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Moze neko ili ovde ili u pm, da pusti servere koji imaju Nat Geo Wild 1920x1080, sa domacim titlom..

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kad covjek skonta da su ustvari unistivaci listi oni koji ih gledaju , a gledaju ih uglavnom oni koji traze da im se dodijele onda dodje do zakljucka da bi bilo najbolje svakog nauciti da skenira jer onda nece niko nista gledat vec samo bezveze skenirat i skenirat :D

Meni lista nije pukla mjesecima jer nisam palio tv nikako. :D
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Ovo je Mesud Keranović, po vjeroispovesti musliman, koji je obnovio Srpsku pravoslavnu crkvu u selu Osredak kod Cazina u Bosni i Hercegovini.

"Živim ovdje više od 40 godina i moji prijatelji, prije sveg zla što je bilo, rat i to što nas je snašlo, više nisu tu, ali kad dođu ovdje, stojimo, pričamo, a iza stoji ruševina, a to je ipak njihova svetinja, zato sam odlučio da obnovim crkvu.''

Izvor fotografije: Al Jazeera/printscreen.

1582373456093.png
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Pozdrav ljudi!Evo samo da pozdravim,proljeće stiglo,poslan oko kuće koliko hoćeš.Mižda bi bilo bilje da sam u stanu bilo bi više vremena za kajganu,ovako niti šta skeniram,niti gledam tv ali nadoknadiću kad dođe zima.Jesam li što zanimljivo propustio u zadnji 15 dana.Pozdrav svima i nemojte se svađati!
Ja mislio dsa si ti na hlađenju ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom