Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
U tabletu imam instalirane:
OTT Player, Perfect Player, IPTV Smarters, GSE Iptv, sofronov IPTV, a ipak najcesce koristim Xtream-Codes IPTV.

Ja mislim da se Liste najbrze otvaraju u Xtream-Codes i u IPTV.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
никот на Султанович jugoslavtomasev,,
кој користи ист автар како мојот,,сега го смени и името,во MarkoCepenkov )))

пред неколку дена го прашав,,,зошто користи ист аватар како модераторот на кајгана ,,,ова ми го одговори
цитат

"
A zašto je on postavio istu sliku kao ja,neznam mderatora kajgane a ako ti slika smeta i ovako je mislim mjenjati.... """

мора да е некое говно од човека(((

жално што и овдека се крие истото говно,,само под друг ник..само кај и да е ќе засмрди
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Pozdrav ljudi!Evo samo da pozdravim,proljeće stiglo,poslan oko kuće koliko hoćeš.Mižda bi bilo bilje da sam u stanu bilo bi više vremena za kajganu,ovako niti šta skeniram,niti gledam tv ali nadoknadiću kad dođe zima.Jesam li što zanimljivo propustio u zadnji 15 dana.Pozdrav svima i nemojte se svađati!
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
никот на Султанович jugoslavtomasev,,
кој користи ист автар како мојот,,сега го смени и името,во MarkoCepenkov )))

пред неколку дена го прашав,,,зошто користи ист аватар како модераторот на кајгана ,,,ова ми го одговори
цитат

"
A zašto je on postavio istu sliku kao ja,neznam mderatora kajgane a ako ti slika smeta i ovako je mislim mjenjati.... """

мора да е некое говно од човека(((

жално што и овдека се крие истото говно,,само под друг ник..само кај и да е ќе засмрди
Mangupska posla, mislim da ces se iznenaditi kada saznas ko je !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom