Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 февруари 2020
Мислења
15
Поени од реакции
8
Автоматски споено мислење:

aaauuu sta nadjoh..ali sakrio sve......steta
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Автоматски споено мислење:

aaauuu sta nadjoh..ali sakrio sve......steta
ниси баш сакрио)
како прво ,,вакво нешто во СПОЈЛЕР!
2.забрането објавување мак адреси,,,,,,
забрането повеќе листи од еден исти сервер!!!!
овдека сите пасворди ти беја видливи,,и серверите!!!

ех голем мерак да се поку““рчиме малку(((((

сега баш видов
многу си пресен,,тазе!
првиот пост бараш листи,,втор пост уништуваш!!!!

сметај го ова како предупредување пред траен БАН!!! секако си некој стар нов член((
Автоматски споено мислење:

и камерман да бидеш не било многу јако,COOL
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.487
Поени од реакции
16.128
Имате некои линкови за РТС 1 и 2, Арените, О2 за у ВЛЦ и како да ги сочувам, т. е. линкот да не го вметнувам често?
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Citam i divim vam se na mnogobrojnim alatima, mac-ma, listama. Pitanje za majstore (ocekujem iskren odgovor) koliko od tih skeniranih mac-va i listi vam radi bez trzanja (nebitno s koliko konekcija) ;-)
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Citam i divim vam se na mnogobrojnim alatima, mac-ma, listama. Pitanje za majstore (ocekujem iskren odgovor) koliko od tih skeniranih mac-va i listi vam radi bez trzanja (nebitno s koliko konekcija) ;-)
Recimo dam Ti server koji sam našao na tavanu i dobar mi, tu su druge stvari sekundarne ,adresa radi, stabilnost je dobra, dok Ti ne objaviš moj server sa tavana, svi ga napadnu i on je gotov, ostaje mi samo strašno kajanje što sam biser..............podelio. Znam Ti ga nećeš nikom dati.Zato kopaj po tavanu i nađi sebiserver a ja ću ga prekopati, rezultati zavise isključivo od kvalitete servera (kod ozbiljnih strimera i čak restrima)
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Izgleda da nam drugar opet u corki.Cim ga nema od jutros.
Mora da je neko tesko delo bilo kad su te ponovo poslali u corku.

Jel vam fali ?
Meni vec fali,zato sam i svratio da vidim sta ima novo na iptv nebu ,ali ...
To je ko kad naviknes na neki radio i upalis ujutru stanicu da vidis sta je novo a ona susti ,nema nista,valjda te puste brzo,saljemo ti cigare ,proci ce to brzo ,ako treba da ti uplatimo pare da imas za kantinu,kuci su svi dobro nemoj da se sekiras,i imas pozdrav od svih drugara sa kajgane i svih foruma okolo .Drzi se uvek si bio musko ,nemoj tamo da nas obrukas .

:facepalm:
PS:Ako ti je hladno da posaljemo cebe.
Nedaj se uz tebe smo svi .
 
Последно уредено:
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Nije to ništa, mene kad dovate ja imam 3doživotne i od Šote( što sam mu spočitao, šta samo slikaš koji moj al vlast je vlast) papka 6 meseci, al sad nemam više pundravce(bar tako mislim,.....)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom