Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
sta prodajem cevape ja sam ti uprincipu angazovao da bi sebi obezbjedio listu a ne da moram moljakat,iscitao sve forume pokusao na sve nacine i nista.Tako da sam odustao niko nece da pomognei na kraju sam shvatio da samo gubim vrjeme.Nego kucnu antenu i gledati sto se moze sa njom i mirna Bosna bar ne gubim vise zivve oko toga
to ti je najpametnije ako si mislio da sve pokupis za 2-3 dana sto je proces od par godina
 

sinisa036

Break free from traditional dating norms and embra
Член од
4 февруари 2019
Мислења
26
Поени од реакции
6
@elmu986 i @hopcup su vam davno javno pisali tu na forumu kako jednostavno sami da iskenirate pomoću dva alata sebi liste da se ne morate nikom moliti ,a ja cu se natjerati pa vam to detaljno objasniti, a to uputstvo ću podići na cloud možda večeras ako stignem , ako ne onda kada stignem, a link za skidanje alata i uputstvo će dobiti u p.m svi oni koji se jave ...

Neću javno objavljivati iz razloga da ne završava na bjelosvjetskim forumima... dakle, svi oni koji žele moći će sebi naći šta da gledaju , a onima kojima nije dovoljan Mercedes iz 2019, pa hoće onaj malo ušminkaniji iz 2020. neka traže brate konfige na drugom mjestu ... rekao sam vec da imate masu foruma gdje možete kao VIP PREMIUM članovi doći do konfiga , e sad što bi neko da jaše Claudiu Schiffer , a da ne plati piće to je njegov problem ..


Ovdje je problem kad neko objavi sliku nečega što ne nanosi štetu realno nikome, a s druge strane u najmanju ruku će nekoga motivirati da se bori i dođe na ovaj ili na onaj način do tog istog ...
Dakle šteta nikakva , a korist potencijalna ...

Najbolje bi bilo da svi šutimo , da niko ništa ne objavljuje i da se khurčimo samo onda kad neko nesto minorno zatrazi javno i da mu mi onda napisemo , e evo ti da pokazemo kako smo mi pametni , a kako je on garib ogranicen pa ne može on to naucit i sebi priustit ..

Odgovorno tvrdim da nema ovdje nikakve prevelike pameti , neko će naravno naučiti brže al neko sporije kao i pjesmicu u osnovnoj školi al ne postoje nikakvi kraljevi IPTV-a , poenta je samo koliko se ko ozbiljno time bavio i bio spreman uložiti i neki resurs , ne nužno novac ..
Kad bude spremno za skidanje, ako može link bio bih zahvalan.:)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom