Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Gradina je takvo sranje, nista posebno, neznam sta ste svi napali, isto i twobrotherss, kamiondzije, pa pogledajte sanset.net strani vise on ima u ponudi kanala od ovih nasih, kod njega svaki kanal radi, kod kamiondzija vecina je offline. Uzas.
Автоматски споено мислење:

Pogledajte
mnogo bolju ponudu imaju od gore pomenutih.
nemas ti pojma sta baljezgas, stavit titan750 u ravan sa gradinom, bracom i ostalima samo kaze da si izgorio po glavi i da si totalni amater
 

selver79

Finest Сasual Dating - Authentic Maidens
Член од
7 јануари 2020
Мислења
9
Поени од реакции
13
Sta covjeku vise treba od zivota vec koja m3u lista :D
Pozdrav iz suncem okupanog Mostara.
Прегледај го приврзокот 234210
jesti mrsko sjediti pozdrav jaraniko
Автоматски споено мислење:

Znači svima koji su se javili u inbox ću poslati uputstvo nakon što ga pripremim , nema potrebe da me pitate hoću li ili ne ;) dovoljno je samo da se javite .. ;)
šalji jaraniko da ih razbacim ko gatara
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Jesi to ušao u svoj panel ? :D
Ma jok, kakav panel. Netreba mi nikakvi paneli, imam brdo fulssonic kanala koje slabo i gledam, više radi hobija sve ovo.
Автоматски споено мислење:

nemas ti pojma sta baljezgas, stavit titan750 u ravan sa gradinom, bracom i ostalima samo kaze da si izgorio po glavi i da si totalni amater
Mogu časove da ti predajem ako ti trebaju, verovatvo si i sam ti amater.
Pa stavi i sam i uporedi, evo gledam malopre dzabe sto ima 500 kanala kad radi samo 300. Iskreno ja i ne gledam preko tih jednokratnih listi kanale, sve šta mi treba ima na fussonic sa brdo konekcija i stabilnim izvorima, evo u toku je skeniranje još jednog .
 

Attachments

  • 644,7 KB Прегледи: 141
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom