Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Burman kako ovo treba da shvatim?
Da l si ozbiljno mislio ovo ili...
Pa bar od tebe licno sam zasluzio nesto jer sam ti ja na tvoje pitanje dal imam poslao bez ikakvog uslovljavanja ako si zaboravio

Inace hvala momcima koji su mi pritekli u pomoc i poslali sve zivo nije trebalo HVALA OD SRCA

A ovi koji su mislili da me ismevaju da ja potrazim uputstva za pronalazenje listi itd zbunili str se ili niste dobro procitali post radilo se o visekonekcijskim listama
Komarac,mmatic123,Bosna74,Musa1
Svaka vam cast

Samo jedna informacija kada sam ja nalazio mac sa ob vecina vas nije ni cula za ob tako da ....
ne razumem te bas najbolje, jesi li to ti trazio gradinu
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
ne razumem te bas najbolje, jesi li to ti trazio gradinu
не бе

бараше сликар ,,фотограф
некој да му ја слика градина ,,за да видел како изгледа
дали е навадена или има пораснато зеленчук
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Burman kako ovo treba da shvatim?
Da l si ozbiljno mislio ovo ili...
Pa bar od tebe licno sam zasluzio nesto jer sam ti ja na tvoje pitanje dal imam poslao bez ikakvog uslovljavanja ako si zaboravio

Inace hvala momcima koji su mi pritekli u pomoc i poslali sve zivo nije trebalo HVALA OD SRCA

A ovi koji su mislili da me ismevaju da ja potrazim uputstva za pronalazenje listi itd zbunili str se ili niste dobro procitali post radilo se o visekonekcijskim listama
Komarac,mmatic123,Bosna74,Musa1
Svaka vam cast

Samo jedna informacija kada sam ja nalazio mac sa ob vecina vas nije ni cula za ob tako da ....
to još izVampirskog doba, ebo mu ja .............bed gaj ,veri bed gaj
Автоматски споено мислење:

mnogo je lep, ali nije mu ni mlađi brat mnogo zaostao, Ti si po svemu sudeći onaj lovac na Jelene (ito lepe Jelene):facepalm:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom