Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
vidis, ja nemam nikog ;)
Автоматски споено мислење:

jbg. nisu svi sirokogrudi znalci koji dele sakom i kapom, ima i nas kojima su mnogi pomagali i naucili ih svemu i svacemu, samo smo rekli daj i objasni mi i cap - gotova stvar, jbt. samo nesto trazite, sada kada svega ima u izobilju, ali vi bi da imate sve
Автоматски споено мислење:

sta mislis, jel kacim te liste da se kurcim ili da zajebavam ;) :) :D
 
Последно уредено:
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
vidis, ja nemam nikog ;)
Автоматски споено мислење:

jbg. nisu svi sirokogrudi znalci koji dele sakom i kapom, ima i nas kojima su mnogi pomagali i naucili ih svemu i svacemu, samo smo rekli daj i objasni mi i cap - gotova stvar, jbt. samo nesto trazite, sada kada svega ima u izobilju, ali vi bi da imate sve
Автоматски споено мислење:

sta mislis, jel kacim te liste da se kurcim ili da zajebavam ;) :) :D
Da se ku..iš :pos::pos::pos::pos:
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
zajebavam brate godinama, one koji se loze na to :D
ceif mi je :jeeee:
темава је претвораш во чат!!!!!!
сликаш градина ,пред малку,,,,која е целта,,да се ку&чиш?
дај најди си некој друга занимација ,,,во твојава пензија
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Za članove koji traže mac portale liste itd... proguglajte aman malo, imate sve na izvolte,
Evo vam ovaj sajt svakodnevno izbacuje sveže skenirane portale i macove
Skinite Stalker player v3 otpakujte i pokrenite aplikaciju, sa sajta koji sam ostavio unesite portal i mac i gledajte , imate liste za vlc pa isprobavajte sta radi a sta ne, ovo je samo jedan od sajtova a ima ih brdo, guglajte samo....
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
smece, frajer pici linkove na klikove i to javne liste
Nije to nikakvo smeče, ima mnogo vip i premium apk.
Ima stb emu pro verzija, mx player PRO, VLC pro, Nord VPN i edbo brdo drugih VPN apk, Antivirus apk, Cleaners... Znači sve...
Za liste ne mogu da kažem da nisu od neko drugo mjesto, svi kopiraju valjda, ja koji sam dobio i skinuo rade...kad neka prestane, samo potražim kod admine i oni pošalju novu.
Za mene je dosta korisna grupa.
Javno se zahvaljujem BalkanFree grupu
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
posalji mu ti, na forumu nismo valjda samo zbog koristi ;)
Burman kako ovo treba da shvatim?
Da l si ozbiljno mislio ovo ili...
Pa bar od tebe licno sam zasluzio nesto jer sam ti ja na tvoje pitanje dal imam poslao bez ikakvog uslovljavanja ako si zaboravio

Inace hvala momcima koji su mi pritekli u pomoc i poslali sve zivo nije trebalo HVALA OD SRCA

A ovi koji su mislili da me ismevaju da ja potrazim uputstva za pronalazenje listi itd zbunili str se ili niste dobro procitali post radilo se o visekonekcijskim listama
Komarac,mmatic123,Bosna74,Musa1
Svaka vam cast

Samo jedna informacija kada sam ja nalazio mac sa ob vecina vas nije ni cula za ob tako da ....
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Burman kako ovo treba da shvatim?
Da l si ozbiljno mislio ovo ili...
Pa bar od tebe licno sam zasluzio nesto jer sam ti ja na tvoje pitanje dal imam poslao bez ikakvog uslovljavanja ako si zaboravio

Inace hvala momcima koji su mi pritekli u pomoc i poslali sve zivo nije trebalo HVALA OD SRCA

A ovi koji su mislili da me ismevaju da ja potrazim uputstva za pronalazenje listi itd zbunili str se ili niste dobro procitali post radilo se o visekonekcijskim listama
Komarac,mmatic123,Bosna74,Musa1
Svaka vam cast

Samo jedna informacija kada sam ja nalazio mac sa ob vecina vas nije ni cula za ob tako da ....
Evo,ja se izvinjavam.Malo sam se nasalio jbg.A i hvala @GoxiNS i @mmatic123 (y)nije trebalo.Imam dovoljno mac adresa.Svakako i nije nesto ta gradina ima mnogo boljih :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom