Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Дечки, да ви препорачам една одлична телеграм група во која ќе најдете многу премиум андроид апликации, м3u листи, smarters кодови и уште многу акаунти за разно разни iptv апликации...

BalkanFreeTV

Посетете ја, нема да зажалите. ;)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Upravo sam na pp dobio po picki jer sam se toboze ulizivao nekima da postanem clan sf vip sekcije , a problem je i sto sam clan admin sekcije jednog od foruma.
E sad, ja bih zamolio sve vas da nadjete neki post s moje strane koji je bilo kog clana ovog ili bilo kog exyu foruma povrijedio po bilo kom osnovu: financijskom, nacionalnom, vjerskom ili bilo kom drugom osnovu koji nije primjeren clanstvu na nekom iptv forumu, neovisno o tome da li je to regularni post ili pp.
Ja se obavezujem sa svoje strane u slucaju pozitivnog ishoda gorenavedenog kontaktirati SVE admine exyu foruma da mi se clanstvo na istima promptno ukine.
Malo je offtopic, al' stvarno su me razjebali! :(
kljuki neslusaj druge...
ostani covjek kao sto si i sada...
sa moje strane uvik imas podrsku...
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
kljuki neslusaj druge...
ostani covjek kao sto si i sada...
sa moje strane uvik imas podrsku...
Ma daj kljuki ne se zamaraj sa takvim starima ,99 % nas te zna ko si ,pusti ludi od ljubomore govore i pisu svasta,A ti ostani takav kakav si.Jer vas ima malo nji kao sti si ti jedan od njih da sad ne nabrajam . LJUDINA OD COVEKA. UZIVAJ BRATE .
I ja sa uz tebe kao i uvek budi pozzzzzzz
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
Upravo sam na pp dobio po picki jer sam se toboze ulizivao nekima da postanem clan sf vip sekcije , a problem je i sto sam clan admin sekcije jednog od foruma.
E sad, ja bih zamolio sve vas da nadjete neki post s moje strane koji je bilo kog clana ovog ili bilo kog exyu foruma povrijedio po bilo kom osnovu: financijskom, nacionalnom, vjerskom ili bilo kom drugom osnovu koji nije primjeren clanstvu na nekom iptv forumu, neovisno o tome da li je to regularni post ili pp.
Ja se obavezujem sa svoje strane u slucaju pozitivnog ishoda gorenavedenog kontaktirati SVE admine exyu foruma da mi se clanstvo na istima promptno ukine.
Malo je offtopic, al' stvarno su me razjebali! :(
Bravo za VIP, podrška za kljukija !!!
Čovek je svojim savetima uvek pomagao kada je mogao i znao !!!
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Дечки, да ви препорачам една одлична телеграм група во која ќе најдете многу премиум андроид апликации, м3u листи, smarters кодови и уште многу акаунти за разно разни iptv апликации...

BalkanFreeTV

Посетете ја, нема да зажалите. ;)
smece, frajer pici linkove na klikove i to javne liste
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Дечки, да ви препорачам една одлична телеграм група во која ќе најдете многу премиум андроид апликации, м3u листи, smarters кодови и уште многу акаунти за разно разни iptv апликации...

BalkanFreeTV

Посетете ја, нема да зажалите. ;)
Ma kakav telegram i bakraci...Sultan ti je telegram, rupa bez dna, puna mac-ova ko tikva kospica. Takmicenje ko ce vise silovati servere a ko ce prije pokupiti sa drugih sajtova i zaljepiti tamo. Kratko, jasno jedna velika zbirka na koju se normalan covjek najezi.
Cuj telegram... bruka Miljenko.. :misticen:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom