Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Slušaj... To je vrlo jednostavno napravit..
Skeniraš mjesec dana, skupiš 10000 listi i onda te validne user pass staviš u kombo sa još 50000 drugih kombo... E sad, onda upališ skener i gle čuda od 60000 kombinacija uhvatiš 10000 validnih. Eto to bi bila slika.. I trebami vjerovati. Iako ima ako je panel pun kao client portal..npr.. Moglo bi se desiti da od 60000 slućajnih kombinacija uhvatiš 500 ili 600 komada... Alu to je staro.. Pa to se godinama radi... Ti koda si otkrio toplu vodu... I sad misliš nitko nije... Ja ti vjerujem da imaš skener i nalaziš liste.. Sve ok... Pa imamo svi... Nije to neko čudo, pa brate to pistoji godinama... Samo sto si ti to dao na razglas a drugi ne... Sad je fora hvatat ove na više konekcija... To je u djiru...
Ti fakat nisi dobar jaro , sta tebi pada na pamet , nisam još toliko obolio od IPTV sindroma da sastavljam kombo od hitsova da bi nekog facinirao. :D
Meni je fascinantno nešto drugo , ne iznenađujuće jer imam dovoljno godina da sam iskustvom davno shvatio da stvari u životu tako funkcioniraju.
Fascinantno mi je to da jedna obična fotografija može pokrenuti toliku lavinu i toliku potrebu u ljudima da se nešto obezvrijedi , pa tako i ti te takvi kao ti od juče opisujete sve moguće i nemoguće načine kako se može napraviti ˝konstrukcija˝ od te slike, na sve moguće načine pokušavate dokazati kako je to zastarjelo , staromodno bla..bla...bla , al bitno je da se to ne zove ljubomorom nego bilo kojim drugim imenom:D

i da , još ovo ...svaka objava gdje neko može spoznati da to nešto , bilo što da jeste postoji i usmjeriti ga u istraživanju u tom pravcu, ako je dovoljno motiviran može završiti plodonosno,
s druge strane držanje informacija isključivo za sebe neće doprinijeti ničemu, a valjda to vole tako SULTANI da samo oni imaju svoj harem.

Samo zaboravljaju da kandidata za harem uvijek ima pa kad se počnu vrzmati okolo , e onda postaju neurozni što kaže moj Marinko Ćutuk iz audicije .. :D

Aj vozdrica

P.S. Da mi nije @Marko Cepenkov prijatelj tačno bi ddos napadima ugasio ovaj forum :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Evo za sve one koji traze mac adrese ,konkurencija jaka na trzistu i svi pokusavaju one druge da uniste a ovi sto skeniraju danonocno i misle da imaju nesto samo nek razmisle koliko ovakvih stranica ima , a takodje i foruma :( ! E sad samo mjenjajte datume i molite boga da nepotrefe vas server koji ste skenirali i mislili da nesto imate . Ugodan i lijep dan svim clanovima .
Автоматски споено мислење:

Ti fakat nisi dobar jaro , sta tebi pada na pamet , nisam još toliko obolio od IPTV sindroma da sastavljam kombo od hitsova da bi nekog facinirao. :D
Meni je fascinantno nešto drugo , ne iznenađujuće jer imam dovoljno godina da sam iskustvom davno shvatio da stvari u životu tako funkcioniraju.
Fascinantno mi je to da jedna obična fotografija može pokrenuti toliku lavinu i toliku potrebu u ljudima da se nešto obezvrijedi , pa tako i ti te takvi kao ti od juče opisujete sve moguće i nemoguće načine kako se može napraviti ˝konstrukcija˝ od te slike, na sve moguće načine pokušavate dokazati kako je to zastarjelo , staromodno bla..bla...bla , al bitno je da to se to ne zove ljubomorom nego bilo kojim drugim imenom:D

i da , još ovo ...svaka objava gdje neko može spoznati da to nešto , bilo što da jeste postoji i usmjeriti ga u istraživanju u tom pravcu, ako je dovoljno motiviran može završiti plodonosno,
s druge strane držanje informacija isključivo za sebe neće doprinijeti ničemu, a valjda to vole tako SULTANI da samo oni imaju svoj harem.

Samo zaboravljaju da kandidata za harem uvijek ima pa kad se počnu vrzmati okolo , e onda postaju neurozni što kaže moj Marinko Ćutuk iz audicije .. :D

Aj vozdrica

P.S. Da mi nije @Marko Cepenkov prijatelj tačno bi ddos napadima ugasio ovaj forum :D
Druze mislio sam da znas oko tehnologije ali javno se falis DDoS napadima (prvo probaj nekom modem srusit,pa vidi mozesli server,platiti mozes ima ponuda):) izgleda da nisi to sto se predtavljas , ako onaj ko posjeduje forum samo ubaci preko dns od cloudfarle ti mozes samo da se slikas a ako te prijavi za ovaj post kod SIPE, eto ti pa moglo bi bit i posjete na tvoju ip a moguce i kucnu adresu :) pozzz .
@dadoxy nista licno mislim da si ok lik ali malo pretjerujes brate dragi hehe !
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Upravo sam na pp dobio po picki jer sam se toboze ulizivao nekima da postanem clan sf vip sekcije , a problem je i sto sam clan admin sekcije jednog od foruma.
E sad, ja bih zamolio sve vas da nadjete neki post s moje strane koji je bilo kog clana ovog ili bilo kog exyu foruma povrijedio po bilo kom osnovu: financijskom, nacionalnom, vjerskom ili bilo kom drugom osnovu koji nije primjeren clanstvu na nekom iptv forumu, neovisno o tome da li je to regularni post ili pp.
Ja se obavezujem sa svoje strane u slucaju pozitivnog ishoda gorenavedenog kontaktirati SVE admine exyu foruma da mi se clanstvo na istima promptno ukine.
Malo je offtopic, al' stvarno su me razjebali! :(
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Upravo sam na pp dobio po picki jer sam se toboze ulizivao nekima da postanem clan sf vip sekcije , a problem je i sto sam clan admin sekcije jednog od foruma.
E sad, ja bih zamolio sve vas da nadjete neki post s moje strane koji je bilo kog clana ovog ili bilo kog exyu foruma povrijedio po bilo kom osnovu: financijskom, nacionalnom, vjerskom ili bilo kom drugom osnovu koji nije primjeren clanstvu na nekom iptv forumu, neovisno o tome da li je to regularni post ili pp.
Ja se obavezujem sa svoje strane u slucaju pozitivnog ishoda gorenavedenog kontaktirati SVE admine exyu foruma da mi se clanstvo na istima promptno ukine.
Malo je offtopic, al' stvarno su me razjebali! :(
Barem si ti poznat po pismenosti i pristojnosti. To što ponekada ne odgovoriš na pm pripisujem zatrpanosti inboxa.. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom