Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Bil mogao neko ko ima noviji tv Samsung da napravi tutorijal kako se instalira Smart IPTV aplikacija preko IP adrese, jer drug koji ima TV je "preko", pokusali smo sa USB instalacijom ali mu se nista ne desava.

Ima nacin i za IP instaliranje ali ja imam stariji tv pa ne mogu da ga navodim jer ne znam gde je sta..

Aj molim vas ako neko moze bio bih zahvalan

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
57
Поени од реакции
109
Šta ima da ga navodiš? U samsung prodavnici ( ili kako se već zove ) ukuca SIPTV, instalira aplikaciju, pokrene i unese MAC adresu od TV-a u aplikaciju. Ima test period od 7 dana, potom mora aplikaciju da kupi.
Na ovoj adresi https://siptv.app/mylist/ unese podatke o svojoj mak adresi i listu kao i epg. I to je to.
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692
Bil mogao neko ko ima noviji tv Samsung da napravi tutorijal kako se instalira Smart IPTV aplikacija preko IP adrese, jer drug koji ima TV je "preko", pokusali smo sa USB instalacijom ali mu se nista ne desava.

Ima nacin i za IP instaliranje ali ja imam stariji tv pa ne mogu da ga navodim jer ne znam gde je sta..

Aj molim vas ako neko moze bio bih zahvalan

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Na novi modele ne može kao na malo starije verzije da se instalirao preko usb ili ip mislim da ima tizen programu i preko nju instalirao ja nisam probao ali vidio na youtube
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pošto ne mogu svima odgovoriti na p.m. želim ovim putem naglasiti da ˝Konfig smrti˝ kako smo ga nazvali :D ,
a koji sam sinoć spominjao i objavio sliku nije samo moj i nemam konsenzus potreban da bi ga bilo kome poslao.

Nek shvati kako ko hoće , mislim da sam dovoljno jasan.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Šta ima da ga navodiš? U samsung prodavnici ( ili kako se već zove ) ukuca SIPTV, instalira aplikaciju, pokrene i unese MAC adresu od TV-a u aplikaciju. Ima test period od 7 dana, potom mora aplikaciju da kupi.
Na ovoj adresi https://siptv.app/mylist/ unese podatke o svojoj mak adresi i listu kao i epg. I to je to.
Tako je bilo do pre godinu dana dok nisu izbacili Smart IPTV iz Samsung Store-a i od tad moze samo preko USB ili IP adrese.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Pošto ne mogu svima odgovoriti na p.m. želim ovim putem naglasiti da ˝Konfig smrti˝ kako smo ga nazvali :D ,
a koji sam sinoć spominjao i objavio sliku nije samo moj i nemam konsenzus potreban da bi ga bilo kome poslao.

Nek shvati kako ko hoće , mislim da sam dovoljno jasan.
Vidi druze postajes malo naporan, pravi, skeniraj, tu si manje od pola godine pa sad prosipas pamet, opusti se malo, 90% ti postova kako si nesto napravio, kako si naucio, ovo ono. Cemu tolika samopromocija stvarno ne znam.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Vidi druze postajes malo naporan, pravi, skeniraj, tu si manje od pola godine pa sad prosipas pamet, opusti se malo, 90% ti postova kako si nesto napravio, kako si naucio, ovo ono. Cemu tolika samopromocija stvarno ne znam.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Poslušaj malo Alena, relaksiraj se ;)

 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Pipl mast trast as :D
Автоматски споено мислење:

Kad upališ mašinu i za 2 sata i 22 minuta na 53000 obrnutih kombinacija pronađeš 1002 liste i bukvalno zguliš panel onda to ne znači samo da je cca.svaka 50-ta pogodak nego znači puno više , a to je da si jednostavno prekucao i da si babo ove igre :D

Nekad je jedan od pionira i doktora IPTV na ovim prostorima D3n1s pravio šale o IPTV zraci smrti , tzv. skenerčini koja guli sa panela sve što na njemu postoji .. od danas to zahvaljujuci jednom mom prijatelju i mojem VISOČANSTVU :D koji smo vrijedno radili dva mjeseca u podrumu, u potpunoj tajnosti po cijele noći to više nije nikakva šala već realnost . :D

ZugZangu ga ponudimo na prodaju , ta će levat :D

Прегледај го приврзокот 233848
nije valjda da gledas 1002 liste odjednom?jel ih skupljas za kolekciju,mozda neku izlozbu negde...daj podeli mi nesto dobro od toga,ionako ti skuplja prasinu...:);)
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom