Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
jedan dio mojih favorita usko ili direktno vezanih za IPTV ... ko ima živaca nek se registruje ,istražuje, eksperimentira itd...

Rođo, kolko jezika razumeš bez google translate:facepalm:
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Rođo, kolko jezika razumeš bez google translate:facepalm:
Dosta njih al ne bi da se hvalim :D
Treba biti kreativan u svemu pa tako i kada koristiš google translate , pošto sam radio istraživački na nekim drugim temama naučio sam da se prvo gugla na engleskom , kada to prestane biti efikasno onda guglaš na drugom jeziku kojeg poznaješ, kad nestane jezika i iscrpiš sve koje poznaješ, a onda i one koje ne poznaješ , a koji koriste latinsko pismo e onda počneš da prevodiš sa engleskog (zato što je najprecizniji prevod )na perzijski,mandarinski, arapski itd itd pa se onda iznenadiš do kakvih rezultata dođeš ;)
Nisu isti rezultati kada napišeš npr . u google search IPTV list i kada isto to napišeš na turskom , ruskom i sl.
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
moram,osto mi uključen onaj *urac što su smislili na Švajcarsku, ja zaboravio, sve torrent sajtove mi izblokirao, klijent ni da mrdne, umro sam živ, pogledam setim se,isključim i kao u proleće sve počne da raste buja najlepši moj torrente ,ljubim te,odmah sam pivu makno, mamu joj ebem i juropi
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
37
Поени од реакции
52
Evo jedan poučni za Valentinovo...

Jedna žena je otišla u kupovinu. Na kasi je otvorila torbu kako bi platila, ali u tom trenutku prodavac primijeti u njenoj torbi daljinski upravljač.
Nije mogao da suzdrži svoju radoznalost te je upita:“Da li uvijek sa sobom nosite daljinski?”
Ona odgovori: “Ne baš uvijek, ali moj muž nije htio da krene sa mnom u kupovinu zbog utakmice pa sam ponijela daljinski upravljač”.

POUKA: Pridružite se i podržite svoju ženu u njenim hobijima…

Prodavac se nasmija i vrati sve stvari koje je žena kupila.
Začuđena ovim činom, ona upita prodavca šta se dešava.
On reče: “Vaš muž je blokirao vašu kreditnu karticu”.

POUKA: Uvijek poštujte hobije svoga muža.

Nakon toga žena iz svoje torbe izvadi kreditnu karticu svoga muža i provuče je kroz mašinu. Nažalost, nije blokirao svoju kreditnu karticu.

POUKA: Nikada ne potcjenjujte snagu i mudrost svoje žene.

Nakon što je provukla karticu kroz mašinu, ona je tražila:
Unesite PIN koji je poslat na vaš mobilni telefon.

POUKA: Kada muškarac gubi, mašina je dovoljno pametna da ga spasi.

Ona se nasmija i iz torbe izvuče mobilni telefon koji je zvonio. To je bio telefon njenog muža koji je nagovještavao dolazak SMS-a.
Uzela je mobilni telefon zajedno sa daljinskim upravljačem kako je ne bi zvao tokom kupovine.
Pokupila je sve stvari i krenula je sretna kući.

POUKA: Nikada ne potcjenjujte očajnu ženu…

Kada se vratila kući nije bilo njegovog automobila, a na vratima se nalazila cedulja:
“Nisam mogao da pronađem daljinski upravljač. Otišao sam s momcima da gledam utakmicu. Doći ću kasno. Pozovi me ukoliko ti budem trebao.”
Nažalost, sa sobom je ponio i ključeve od kuće.

POUKA: Ne pokušavajte da kontrolišete svoga muža. Uvijek ćete biti na gubitku!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
nisam mogao da odolim a da ne postavim ovaj vic....nista osobno dadoxy

Pipl mast trast as :D
Автоматски споено мислење:

Kad upališ mašinu i za 2 sata i 22 minuta na 53000 obrnutih kombinacija pronađeš 1002 liste i bukvalno zguliš panel onda to ne znači samo da je cca.svaka 50-ta pogodak nego znači puno više , a to je da si jednostavno prekucao i da si babo ove igre :D

Nekad je jedan od pionira i doktora IPTV na ovim prostorima D3n1s pravio šale o IPTV zraci smrti , tzv. skenerčini koja guli sa panela sve što na njemu postoji .. od danas to zahvaljujuci jednom mom prijatelju i mojem VISOČANSTVU :D koji smo vrijedno radili dva mjeseca u podrumu, u potpunoj tajnosti po cijele noći to više nije nikakva šala već realnost . :D

ZugZangu ga ponudimo na prodaju , ta će levat :D

hits.jpg
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2017
Мислења
163
Поени од реакции
82
Bravo majstori iz podruma , jel je to mac skener u open bullet modu, super stvar.To radi vec dugo, ali uglavnom liste sa jednom konekcijom.Cheers
 

Kajgana Shop

На врв Bottom