Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Evo jednog od plejera koji je nastao u Vip delu Serbianforuma...ustupamo ga svima na koriscenje a najvece zasluge ima njegov tvorac SALEZLI
Uzivajte

 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Svaki put kad nešto izađe van nekog VIP foruma nešto se sprema... čekam da vidim šta je to sad sledeće u svetu ovog iptv-a, uvek ali uvek postoji kvaka što to objave javno iz vipa, valjda ste do sad nešto naučili, ili i dalje niste, jbg..... :kafence:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Svaki put kad nešto izađe van nekog VIP foruma nešto se sprema... čekam da vidim šta je to sad sledeće u svetu ovog iptv-a, uvek ali uvek postoji kvaka što to objave javno iz vipa, valjda ste do sad nešto naučili, ili i dalje niste, jbg..... :kafence:
Nisu svi ljudi za interes ,ima jos uvek dobrih ljudi ,fala bogu .

SFVIP-Player by Salezli koristimo i testiramo vec duze vreme i tolko je dobar da bi ga koristila samo grupa ljudi i samo iz tog razloga je boki71 predlozio ,Salezli odobrio da ga pustimo van Vip dela , mi iz Vipa se slozili i dali da narod koristi i uziva .

Svi mi koji smo u ovim vodama uvek trazimo nova resenja i uvek tezimo ka novom tako je vec preko 10 godina ,ja ovde i na nekim drugim forumima "ratujem" sa nekim ljudima a kad vidim da nesto zatraze ,ako sam u mogucnosti uvek im posaljem na pp iako se sibamo ovde javno.

Uostalom 1000 strana je tamo i ovde ispisano unazad godinama kako do neceg doci,kako nesto pronaci,iskenirati ,pravljeni skeneri i sve moguce aplikacije,skripte i to sve da bi olaksali ljudima a ne da bi neko imao neki interes .
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom