Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ne znam šta bi rekao za to javno objavljivanje listi , ima argumenata zašto ne bi trebalo , ali isto tako kakav je IPTV forum gdje se liste ne objavljuju .. clan sam na barem deset takvih i svugdje se objavljuju , negdje vise , a negdje manje i mislim da je ovo jedini gdje nisu ...
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ne znam šta bi rekao za to javno objavljivanje listi , ima argumenata zašto ne bi trebalo , ali isto tako kakav je IPTV forum gdje se liste ne objavljuju .. clan sam na barem deset takvih i svugdje se objavljuju , negdje vise , a negdje manje i mislim da je ovo jedini gdje nisu ...
Pa kad su sve razjebali hajde i ovaj da razbucamo!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pa kad su sve razjebali hajde i ovaj da razbucamo!
Isto tako je tačno da je 99,9% listi koje nadjes na forumu neupotrebljivo .
Ali opet lijepo ih je vidjeti kad se javno objave , to je čar IPTV-a , ja recimo svaku otvorim iako znam da od nje nema ništa sem ako je višekonekcijska.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Isto tako je tačno da je 99,9% listi koje nadjes na forumu neupotrebljivo .
Ali opet lijepo ih je vidjeti kad se javno objave , to je čar IPTV-a , ja recimo svaku otvorim iako znam da od nje nema ništa sem ako je višekonekcijska.
некои членови погрешно ме разбираат или погрешно толкуваат

забрането е објавување на мак адреси!!!
одамна сум напишал,,
,дозволено е објава налисти,,ама да не се повеќе од 2-3 од еден ист сервер!!!
тие листи обично се со 1 конекција...тоа може ,,заради името на серверот,,за да некој искористи за скенирање.....
а нормално таа листа јавно објавена ,,е веќе неупотреблива

е сега жалосно е да се уништи листа со 0 или повеќе конекции,,,,,нормално е и тоа да го забраниме

споредувате со други форуми,,,а најмногу време поминувате на овој форум..........заради слободата,,,,....се во една тема........
Автоматски споено мислење:

императоре уште колку пати ќе го пишеш сталкеров?
на сите форуми твоите поздрави од Гостивар)) и барање ма мак адреси)))
препознатлив си по поздравов

секој ден различен сталкер,,,,,ама сега овде 3 пати го пиша сталкеров...затоа и те цитирам
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Ovo je komentar godine :D
Автоматски споено мислење:



Nemoj tako . Razarač je svestran , neki dan reklamira se ovdje i kao žigolo ..a meni nešto šuhva što se reklamira ko žigolo na forumu đe žemskinja nema ni za lijeka pa pedala dok je guza netaknuta, ..jebo ti budalu:D
vidim da si glavna faca trenutno ovdje , nije ni čudo kakve su tu sve nakaze da si glavni jbg to ti se dogodilo poslije zadnjih izbora kad si morao ići u 6 ujutro po nalogu na izbore pa poslije pušione ti se izmješala slama u glavi ,a ono tvoje hvaljenje silovanja prije 20 godina neću ni komentirat ...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
vidim da si glavna faca trenutno ovdje , nije ni čudo kakve su tu sve nakaze da si glavni jbg to ti se dogodilo poslije zadnjih izbora kad si morao ići u 6 ujutro po nalogu na izbore pa poslije pušione ti se izmješala slama u glavi ,a ono tvoje hvaljenje silovanja prije 20 godina neću ni komentirat ...
Što si ljubomoran , ako budeš dobar moći ćeš i ti polizat ... četrnaesti :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom