Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Zabrane nikada nece imati efekta,istorija je to pokazala.Trudite se, ucite, prosirite znanja imajte svoje i onda vas briga ko ce sta postaviti.Ovako pojedinci zvuce kao da im zivot zavisi od listi.Ili mozda pokusavaju da se okoriste od ovoga, ako je to onda je pogresan nacin.Zamislite da svi koji prodaju iptv pocnu da kukaju i traze zabrane. I zamislite ovu situaciju, da smo svi mi u ovih proteklih deset godina sve krili i nismo nista postavljali
kako bi vecina saznala za ovo i naucila nesto.

Pozz.:kajgana::kajgana:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
to je recimo ovo,ali to će do večeras razbucati, ili makar menjati port, inače to je UDP
(User Datagram Protocol) TCP / IP protokol koji se široko koristi za streaming audio i video zapisa, glasovne veze putem IP adrese (VoIP) i videokonferencije. UDP se smatra nepouzdanim protokolom isporuke jer ne provjerava pogreške. Prilikom prijenosa glasovnih i videozapisa nema vremena za ponovno slanje pogrešnih ili odbačenih paketa. Suprotno tome, kad se prenose financijski i drugi podaci, koristi se TCP koji provjerava pogreške.

UDP je "bez veze" i ne koristi potvrdu za pokretanje sesije kao što to čini TCP. Na primjer, u sesiji emitiranja s više odredišta, UDP prethodno nije uspostavio vezu sa svakim prijemnikom. Pogledajte TCP, TCP / IP i RTP.

primer:
Код:
http://92.60.230.224:5040/udp/239.1.1.58:22058
a UDP je prva oblast koju bih preporučio da savladate, i onda dalje. Naravno sa svim pratećim potrebovanjima iliti dependencijama
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Zabrane nikada nece imati efekta,istorija je to pokazala.Trudite se, ucite, prosirite znanja imajte svoje i onda vas briga ko ce sta postaviti.Ovako pojedinci zvuce kao da im zivot zavisi od listi.Ili mozda pokusavaju da se okoriste od ovoga, ako je to onda je pogresan nacin.Zamislite da svi koji prodaju iptv pocnu da kukaju i traze zabrane. I zamislite ovu situaciju, da smo svi mi u ovih proteklih deset godina sve krili i nismo nista postavljali
kako bi vecina saznala za ovo i naucila nesto.

Pozz.:kajgana::kajgana:
Tako razmislja pametan covek ! ;) :aplauz:
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Zabrane nikada nece imati efekta,istorija je to pokazala.Trudite se, ucite, prosirite znanja imajte svoje i onda vas briga ko ce sta postaviti.Ovako pojedinci zvuce kao da im zivot zavisi od listi.Ili mozda pokusavaju da se okoriste od ovoga, ako je to onda je pogresan nacin.Zamislite da svi koji prodaju iptv pocnu da kukaju i traze zabrane. I zamislite ovu situaciju, da smo svi mi u ovih proteklih deset godina sve krili i nismo nista postavljali
kako bi vecina saznala za ovo i naucila nesto.

Pozz.:kajgana::kajgana:
То је тачно да се не може забранити али се може апеловати на оне који су жељни доказивања да то раде за добробит. Неки чланови несебично издвајају своје време да пронађу, провере листу, пошаљу а онда се појаве (већином староседиоци са дуплим никовима) идиоти који не знају како да буду актуелни па униште. Угледајте се на Бокија, човек годинама несебично помаже не гледајући ко је ко.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Opet ista prica, opet isti ljudi, sto rece covek evo vec desetak godina !
Apeluje se, evo vec vise od 10 godina ! ;)
Ovo vam govore i sugerisu "nesvrstani" clanovi, koji su ponesto naucili i nesto shvatili za sve ove godine !
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ima nas novih koji nisu gledali te stare epizode od prije 10 god. Pustite nas da gledamo.. :masa:

Mala sala.. Na sta bi ovaj forum licio kad bi dnevno bilo på 5-10.000 Mac adresa, linkova. Opet bi postali uvlakaci, takmicenje ko ce vise toga izbaciti, za medalju. Dobivanje cvaraka i ordenja... Glupost ziva.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Tako razmislja pametan covek ! ;) :aplauz:
Na stranu sve ali ja se ne slazem sa tobom.
Za mene je pametno Gargamelovo razmisljanje da se zabrani javna objava listi, statusa,drimova, bilo cega...
Onaj kome treba i ko zaista zeli da gleda nesto, i zasluzuje da gleda, naci ce nacin da dodje do liste ili bilo cega drugog...
Ovo vise stvarno gubi smisao...
Ako je tako kao sto kazes, eto zasto ne objavis javno taj Viet od malopre, ili neki od boljih drimova koje cuvas za sebe?
Pojedinci bas zato sto lako dolaze do listi i MAC-ova, zato ih lako i objavljuju i unistavaju...
Da sami traze liste i MAC-ove, ili drimove, nebitno,znali bi vise da cene...
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Na stranu sve ali ja se ne slazem sa tobom.
Za mene je pametno Gargamelovo razmisljanje da se zabrani javna objava listi, statusa,drimova, bilo cega...
Onaj kome treba i ko zaista zeli da gleda nesto, i zasluzuje da gleda, naci ce nacin da dodje to liste ili bilo cega drugog...
Ovo vise stvarno gubi smisao...
Ako je tako kao sto kazes, eto zasto ne objavis javno taj Viet od malopre, ili neki od boljih drimova koje cuvas za sebe?
Pojedinci bas zato sto lako dolaze do listi i MAC-ova, zato ih lako i objavljuju i unistavaju...
Da sami traze liste i MAC-ove, ili drimove, nebitno,znali bi vise da cene...
Pametan covek bi rekao - "Zabrane nikada nece imati efekta,istorija je to pokazala." ;) :)
Sve ovo, brate, mnogo ozbiljno shvatate !
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Pametan covek bi rekao - "Zabrane nikada nece imati efekta,istorija je to pokazala." ;) :)
Sve ovo, brate, mnogo ozbiljno shvatate !
Sta na primer ?
Covek malopre, objavi dva statusa i ode...Nista, super...
Opravdanje je - vec su objavljeni...
Sinoc covek objavi servere i 200 MAC adresa i ode...
To je ok ? Mozda za tebe jeste, za mene nije...To je sve...
 
Последно уредено:
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Otkud sad ti Radosave :) ..ja tražim već mjesec dana uzaludno..
Na stranu sve ali ja se ne slazem sa tobom.
Za mene je pametno Gargamelovo razmisljanje da se zabrani javna objava listi, statusa,drimova, bilo cega...
Onaj kome treba i ko zaista zeli da gleda nesto, i zasluzuje da gleda, naci ce nacin da dodje to liste ili bilo cega drugog...
Ovo vise stvarno gubi smisao...
Ako je tako kao sto kazes, eto zasto ne objavis javno taj Viet od malopre, ili neki od boljih drimova koje cuvas za sebe?
Pojedinci bas zato sto lako dolaze do listi i MAC-ova, zato ih lako i objavljuju i unistavaju...
Da sami traze liste i MAC-ove, ili drimove, nebitno,znali bi vise da cene...
Slažem se potpuno, mislim da su članovima isključivo pomogli ljudi koji ne objavljuju javno, znam iz osobnog iskustva..Ti koji galame nikada mi nisu odgovorili ni na pm..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom