Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
Член од
9 октомври 2012
Мислења
57
Поени од реакции
109
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja sam rodjen još za vrijeme jugoslavije i bila je to čarobna i fantastična zemlja. To će samo razumiti onaj koji je to vidio i okusom. A sad svi kao imaju svoje države i šta se dešava. Bosanci mrze herzegovce i ljude iz republike srbske jer su kao budale. Hrvati mrze dalmatince kao nisu oni pravi hrvati. Srbi ljude iz sandžaka i kosova šta će nam oni . Makedonci albance kao nek idu u svoju državu i čak ako su oduvjek tu. Crnogorci mrze crnogorce kao ništa nece da rade hehe itd. E jeli to bezvezno čak i kad su svi razdvojeni kao ne valjaju ni ovi koje imamo.
E ti si ga sad ,meni nikad bolje nego sad za vrijeme yuge sam vozio ficu i jugica sad imam 6 auto doma,za vrijeme yuge nikad nisam isao na more kako se yuga raspala ne prepustam ni jednu godinu sad razmislam da u Novalji i kupim nesto.A to ko sta mrzi ,voli ,ljubi zabolime me.Tu vas je 60 na forumu pa se ocete poubijat a di nece onda milijuni.A ovo izmedu shraza sjevera i juga Hrvatske to ovi klipani iz dinama i hajduka pola nafiksani stavaraju dramu.Lenguzama nikad dobro ko oce radit i ima nesto u glavi tim je dobro,tako svugdje najlakse je kukat radi na sebi brate opcenito govorim
 

Kajgana Shop

На врв Bottom