Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
ljudi moji pa ovo stvarno više nema smisla, ne znam ni jezik al zatvorenih očiju ja to pogađam :D
za ovaj me ne pitajte da vam poklanjam u p.m, ovo je zadnji krik mode , dodaje token, + token , skenira v1, v2, v3, v4 .. ma sve živo :D

Прегледај го приврзокот 232291
Zemo,ostavi malo
ljudi moji pa ovo stvarno više nema smisla, ne znam ni jezik al zatvorenih očiju ja to pogađam :D
za ovaj me ne pitajte da vam poklanjam u p.m, ovo je zadnji krik mode , dodaje token, + token , skenira v1, v2, v3, v4 .. ma sve živo :D

Прегледај го приврзокот 232291
Zemo, postaješ glavna faca na forumu!
 
Член од
4 февруари 2020
Мислења
27
Поени од реакции
34
Pozdrav društvo.
Ako pretekne neka lista kanala ,da vas zamolim za istu.Imam android uređaj preko kog bi gledao.
Unapred zahvalan.Svako dobro.
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
A vi ste svi sami hakeri nije vam niko pomogao dao. Pa mi malo stariji clanovi se svi bar malo znamo odlicno znamo ko je sta bio ranije. Izuzev par clanova ovde (kljuki,milankovic ) nekih sa SF (ne svih) jednog sa svenase i vidim ovaj Ctx i on se tu ubraja svi ostali smo dobili ukrali kupili znanje alat tako da gore navedeni post bas i ne prilici.Covek se interesovao ulozio nesto u to interesovanje i sada uziva pa bio zlatni srebrni haker svejedno a vidim i da pomaze

Ps: Dadoxy jesi vido kako sam te pohvalio jel moze sada neka nagrada :icon_mrgr:
Salim se imam ja sve sta mi treba
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Na tom forumu(znate o kom se radi) jeste tako taj alat mogu skinuti članovi koji plate to članstvo gore pomenuto.
Samim tim uz to članstvo dobijaju alat.
Tako da niko nije prozivan ...
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Losmij novi skener rad nalazi MAC ali nisu validni ,ucemu je problem.
Ako moze na pp.........
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
A vi ste svi sami hakeri nije vam niko pomogao dao. Pa mi malo stariji clanovi se svi bar malo znamo odlicno znamo ko je sta bio ranije. Izuzev par clanova ovde (kljuki,milankovic ) nekih sa SF (ne svih) jednog sa svenase i vidim ovaj Ctx i on se tu ubraja svi ostali smo dobili ukrali kupili znanje alat tako da gore navedeni post bas i ne prilici.Covek se interesovao ulozio nesto u to interesovanje i sada uziva pa bio zlatni srebrni haker svejedno a vidim i da pomaze

Ps: Dadoxy jesi vido kako sam te pohvalio jel moze sada neka nagrada :icon_mrgr:
Salim se imam ja sve sta mi treba
Tako je brate, svi vide kako Dadoxy ima , a niko ne pita koliko je Dadoxy spiskao para na instrukcije i knjige, mogao je dozivitno IPTV platit :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom