Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ma ajde ne izvlaci iz konteksta ,nisam napisao zato nego ubiti mu mama Hrvatica jer je onaj milos vidio politiku ,vi pojedinci kao da se nisze nacicali dok ste bili mali pa sve vidite crno.A sta se tice intelegencije tvoje pihh...
Hm...vidi, pokusacu da ti objasnim ovako...da bi ti to mogao razumeti...Vratis se unazad par stranica, i procitas moj post u kome ima jedna lepa recenica koja glasi ovako:
"Budali ne možeš objasniti a pametnom ne treba objašnjavati... "

Kazem ti, budi dobar i nemoj mnogo da talasas...
 
Последно уредено:
Член од
10 јуни 2016
Мислења
16
Поени од реакции
0
Eh sad ko je dobre duse da dade stb finu listu koja ima filmove sa nasim prevodom da se malo gotivim sa novom tv

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
vece lji pzdravljam,,,,takodze treba mi pomoc .... imam alat mag to m3u ..al nece na sve servere da radi imal neki dr... hvalla pozdav svima...
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
vece lji pzdravljam,,,,takodze treba mi pomoc .... imam alat mag to m3u ..al nece na sve servere da radi imal neki dr... hvalla pozdav svima...
nema bolji,nije to da on ne nađe, user i pass su ok, ali treba resiti token i +token, a to je naredni par cipela, koristi ovaj mac plajer u windovsu , batali konverziju, sav v2, v3 i sad v4 koristi token zaštitu,samo je ostao jošv1 i poneki v2
 
Последно уредено:
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
nece .. primer rapid lista ... filed..<(
Автоматски споено мислење:

mac validan i td,,
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Koji je po vama najkvalitetniji ex yu server? Znaci server koji ima najvise i najkvalitetnije ex yu hd programe i sa ex yu prevodom..

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Koji je po vama najkvalitetniji ex yu server? Znaci server koji ima najvise i najkvalitetnije ex yu hd programe i sa ex yu prevodom..

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
Neki kažu da ima nejavnih servera koji su puno kvalitetniji od bitke, braće, zdrave, kamiondžija i ostalih "navikanih" servera. Ja ih ne vidjeh, tako da su za mene kao jeti (svi znaju da postoji, nitko ga nije vidio)..osim ako me netko ne iznenadi u private.. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom