Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
oce jos neko da nakaci sliku ajde iz prve nismo skuzili ko pojedinci da imaju javno sve na taci i jos prose i ponizavaju se ovdje
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Možda su ljudi mislili osvojio 8 titula pa treba 8 slika stavit...:pos:
Što se mene tiče meni ne smeta nek ljudi slave što je pobjedio ipak je to veliki uspjeh i sve čestitke za pobjedu!
Bravo Nole!!!:cuc::aplauz::oleee::ojeaa:
Jest da nema veze sa temom pa nekima smeta spam al ipak je veća navijačka euforija od svih pravila...:oftopik:

Nego kad već pišem.... dali je izišao još neki zanimljiv portala sa nekim ludim imenom... Ili su kobile i Jugoslovenka još aktualne?
Ima neko neku listu baš specijaliziranu za exyu prostore bez zemalja iz afrike i ostalih nepotrebnih koje služe samo za to da bi se moglo reći da lista ima 2000 kanala...

Hvala
Pozdrav!
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Možda su ljudi mislili osvojio 8 titula pa treba 8 slika stavit...:pos:
Što se mene tiče meni ne smeta nek ljudi slave što je pobjedio ipak je to veliki uspjeh i sve čestitke za pobjedu!
Bravo Nole!!!:cuc::aplauz::oleee::ojeaa:
Jest da nema veze sa temom pa nekima smeta spam al ipak je veća navijačka euforija od svih pravila...:oftopik:

Nego kad već pišem.... dali je izišao još neki zanimljiv portala sa nekim ludim imenom... Ili su kobile i Jugoslovenka još aktualne?
Ima neko neku listu baš specijaliziranu za exyu prostore bez zemalja iz afrike i ostalih nepotrebnih koje služe samo za to da bi se moglo reći da lista ima 2000 kanala...

Hvala
Pozdrav!
@Izgubljen, pronađoh ti nešto i sakrih ti na PM :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom